01 Грудня 2023, 14:21 | Реєстрація | Вхід
/ Літературний конкурс «Сонячні кларнети» - 4 Вересня 2021

Літературний конкурс «Сонячні кларнети»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 03 Вересня 2021 (П'ятниця)
Час: 23:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: Chance
Кількість переглядів: 1555


ГІ «Творчий поверх» спільно з Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України проводить щорічний літературний семінар-конкурс «Сонячні кларнети» з метою виявлення й підтримки творчо обдарованих учнів, студентів та молоді, що працює, виховання в учасників любові й поваги до України, її природи, рідної мови, патріотичних почуттів.

Цьогоріч літературний конкурс оголошується з 4 серпня 2021 і проводиться у двох секціях: «Поезія» та «Проза». Прийом творів на конкурс триватиме до 4 вересня 2021 року.

Для участі в конкурсі надсилайте поетичні та прозові твори:

  • вірші – 4-5 творів;
  • оповідання, новели, есеї, казки, уривок із повісті, роману – до 3 сторінок, у яких художньо переосмислене власне бачення проблем сімейних цінностей, любові до України, мови, оспівано природу, втілено філософські мотиви.
Мова творів ‒ українська.

Разом з доробками просимо надсилати:

1) біографічну довідку, вказавши прізвище, ім’я та по батькові автора, рік народження;
2) домашню адресу, електронну адресу та номер телефону;
3) назву навчального закладу й курс або клас;
4) Перелік раніше опублікованих творів (якщо є такі);
5) інформацію про відвідування літературних гуртків, мистецьких шкіл, а також прізвище, ім’я та по батькові їхніх керівників;
6) інформацію подавати в електронному вигляді на адресу: kalavurnia@meta.ua ( тема листа: «Конкурс «Сонячні кларнети»).

Планується проведення семінару (попередньо в змішаній формі), учасники візьмуть участь у майстер-класах, творчих секціях. Твори переможців будуть надруковані в альманасі Черкаської обласної організації НСПУ «Сонячні кларнети».

Захід відбувається за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Контакти для довідок: 0932844836, 0966625953 – Оксана Галаєва


2 коментарів

avatar
0
1 Ірина Комарницька • 20:14, 18 Серпня 2021
Будь ласка, підкажіть, чи є вікові обмеження для учасників конкурсу ( наприклад, чи можуть прийняти участь діти 10 років)?
avatar
в умовах вікових обмежень, здається, не зазначено. але для певності можете спробувати звернутися до організаторів за адресою kalavurnia@meta.ua

Залишити коментар

avatar