20 Квітня 2024, 10:40 | Реєстрація | Вхід
/ Стартував літературний конкурс «Роду криниця віща» - 22 Квітня 2024

Стартував літературний конкурс «Роду криниця віща»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 22 Квітня 2024 (Понеділок)
Час: 01:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1398


Шевченківський національний заповідник спільно із Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України, Черкаською обласною організацією Національної Спілки художників України, Черкаським обласним управлінням освіти та Черкаським обласним управлінням культури проводить щорічний літературно-мистецький конкурс «Роду криниця віща». 

"І знову – літературно-мистецький конкурс «Роду криниця віща», який уже набрав статусу міжнародного і має сьогодні неабиякий інтерес у наших юних творців і їхніх учителів та наставників. Я щаслива, що конкурс, заснований мною, ось уже 6-й рік виявляє і підтримує обдаровану молодь, гуртуючи її у велике українське творчо-патріотичне коло. Розширюймо його РОДинно! Міцніймо і будьмо! Зустрінемося цьогоріч знову на Тарасовій Горі! – повідомила Коваленко. – Літературно-мистецький конкурс щодалі набирає ваги, оскільки означена тема роду все більше зактуалізувалася в житті українців в умовах російсько-української війни, коли родина стала найбільшою духовною опорою в тяжкі часи випробувань української нації, виборювання її волі і незалежності, осердям формування патріотичного чуття підростаючого покоління. У контексті нашої боротьби за рідний простір проти ворожої навали неабияку роль відіграє і пророче слово національного генія Тараса Шевченка, якому цьогоріч як українська, так і світова спільнота відзначатиме 210 річницю із дня народження”.

Для участі в конкурсі допускаються школярі та студенти. Можна надсилати поетичні та прозові твори (вірші, оповідання, новели, есе, казки) і малярські роботи, у яких мистецьки осмислено власне бачення ролі роду і родини, сила енергії Шевченкової поезії у боротьбі проти багатовікового російського ворога та за збереження родових цінностей тощо.

Оголошується конкурс із 12 лютого і проводиться у двох секціях: «Літературна творчість» та «Рід і родина – очима юних художників».

Прийом робіт на конкурс закінчується 22 квітня. Вручення нагород переможцям відбудеться на Тарасовій горі в м. Каневі у травні в рамках відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї (додатково повідомимо).

Мова творів ‒ українська.

Інформацію подавати в електронному вигляді на адресу: trunok.kovalenko@ukr.net (із зазначенням: «Конкурс «Роду криниця віща»). Художні роботи надсилати на адресу: Черкаська обл., м. Канів, відділення Нової Пошти №2, тел. 0964999600 (Коваленко Валентина Михайлівна).

Переможці отримають дипломи, грамоти, пам’ятні подарунки, безкоштовні екскурсії музеєм Тараса Шевченка. Кращі твори будуть надруковані та видані окремою збіркою, проілюстрованою кращими роботами юних художників. На переможців чекають майстер-класи від відомих письменників та художників.1 коментарів

avatar
Вітаю. Школярі з якого віку і до якого?

Залишити коментар

avatar