02 Грудня 2023, 01:20 | Реєстрація | Вхід
/ Літературна премія ім. Тодося Осьмачки 2024 - 31 Березня 2024

Літературна премія ім. Тодося Осьмачки 2024

Категорія: «Конкурси»
Дата: 31 Березня 2024 (Неділя)
Час: 00:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 779


1 листопада 2023 року розпочався прийом творів на здобуття Літературної премії імені Тодося Осьмачки, встановленої Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України та об’єднаною територіальною громадою «Ротмістрівська сільська рада». 

Премію присуджують за високохудожні твори (поетичні збірки, ліро-епічні, драматичні та прозові твори), в яких на архетипному рівні зображено український національний характер, осмислено історичну долю України та її народу, втілено ідею національно-державної незалежності. 

До участі в конкурсі допускаються книги чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, надруковані протягом останніх трьох років, не відзначені іншими преміями, але з числа тих, які здобули високу оцінку літературної критики, громадськості, читачів. Мова творів − українська.

Право подання творів на здобуття премії мають колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установ і закладів (при цьому додається відповідний протокол). Кожна з організацій може представити на здобуття премії один або кілька творів одного автора. На здобуття премії можуть претендувати письменники України та українського зарубіжжя. Посмертно премія не присуджується.

Організація, яка подає кандидата на здобуття премії, подає до конкурсної комісії (на адресу: 18000 м. Черкаси, бульвар Т.Шевченка, 205, оф.201, обласна організація НСПУ, тел. 097-550-77-07) такі документи:

− офіційне подання з оформленням позиції та її короткою мотивацією;
− 5 (п’ять) примірників представленого твору чи творів;
− рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (за наявності).

З 1 по 25 квітня  проводитися громадське обговорення творів, поданих на конкурс. Визначення лауреата − до 5 травня. Вручення премії − 16 травня, в день народження Т.Осьмачки, в с. Куцівка Черкащині. Лауреатові вручається диплом і грошова винагорода − 5 000 грн.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar