19 Липня 2024, 11:55 | Реєстрація | Вхід
/ Всеукраїнська премія ім. Василя Симоненка 2024 - 1 Жовтня 2024

Всеукраїнська премія ім. Василя Симоненка 2024

Категорія: «Конкурси»
Дата: 01 Жовтня 2024 (Вівторок)
Час: 00:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 336


Конкурсна комісія з присудження Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка повідомляє, що з 1 липня 2024 року розпочато прийом творчих робіт на здобуття названої премії. Прийом робіт на конкурс триватиме до 1 жовтня 2024 року.

Премія встановлена із метою вшанування пам'яті поета-гуманіста Василя Симоненка, широкої популяризації його імені й творчості, підтримки молодих талантів, заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, до написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання, спрямованих на побудову незалежної демократичної України.

Премію присуджють у двох номінаціях:

а) за кращу першу поетичну збірку (поетичний дебют), зміст якої відповідає вказаному тематичному спрямуванню;

б) за кращий художній твір у форматі книги (поезія, проза, драматургія), зміст якого відповідає вказаному тематичному спрямуванню.

До участі в конкурсі допускаються книги чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, надруковані протягом останніх 3-х років, не відзначені іншими преміями, які здобули високу оцінку літературної критики, громадськості, широкого кола читачів. Мова творів ‒ українська.

Право висунення творів на здобуття премії мають колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установ і закладів (при цьому додається відповідний протокол). Кожна з організацій може представити на здобуття премії один або кілька творів одного автора. Премію присуджують тільки прижиттєво.

Згідно з положенням конкурсна комісія проводить відбір поданих робіт для участі в конкурсі й визначає лауреата, якому вручається диплом, нагрудний знак і грошова винагорода, розмір якої становить 50 тисяч гривень на дві номінації.

Список робіт, допущених до участі в конкурсі, публікується в пресі. З 01 жовтня до 30 листопада триває їх громадське обговорення. Підбиття підсумків конкурсу ‒ до 1 грудня. Оголошення імені лауреата ‒ до 15 грудня 2024 року. Вручення премії ‒ в Черкасах.

Усі необхідні пропозиції й матеріали подавати чи надсилати за адресою:

Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України, бул. Т.Шевченка, 205, оф. 201, м. Черкаси, 18000. Тел. 0975507707.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar