21 Червня 2024, 04:43 | Реєстрація | Вхід
/ Книжковий клуб Старого Лева: Олена Стяжкіна - 17 Липня 2021

Книжковий клуб Старого Лева: Олена Стяжкіна

Категорія: «Події»
Дата: 17 Липня 2021 (Субота)
Час: 16:00
Вартість: Обов'язкова реєстрація
Місто: Львів
Місце: Книгарня-Кав‘ярня Старого Лева на Галицькій
Адреса: вул. Галицька, 17
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 420


На черговому Книжковому клубі Старого Лева обрали для обговорення книжку письменниці і публіцистки з Донецька Олени Стяжкіної. 17 липня о 16:00 запрошуємо поспілкуватися про роман «Смерть лева Сесіла мала сенс»

Консультантка Олександра Бойко у Книгарні-кав'ярні Старого Лева (Львів, вул. Галицька, 17) проводить засідання книжкового клубу «Відчайдушні читачі» щодругої суботи. Всі охочі у Книгарні-кав’ярні на Галицькій можуть повідомити на касі, що планують відвідати обговорення і отримають знижку 20% на книгу Олени Стяжкіної, пропозиція діє до 17 липня включно. Також учасники можуть смакувати гарячими напоями під час засідання клубу зі знижкою 20%. 

Реєстрація за посиланням https://bit.ly/3hP29hL

«Смерть лева Сесіла мала сенс» — роман Олени Стяжкіної про нашу війну й про долі людей, випадково поєднаних у Донецькому пологовому будинку в 1986-му році. Магія фотографії та запозичених імен перетворює незнайомців на гілки генеалогічного дерева — і вони врешті стають родиною, головна в якій — маленька дівчинка. У книжці безліч переходів — стоматолог стає воєнним хірургом, цап — сапером-собакою, боягузливий радянський чиновник набуває рис янгола-охоронця, продавчиня косметики перетворюється на інструктора зі снайперської стрільби... В українському Донбасі. На початку ХХІ століття. Проте час у книжці — доволі умовна величина.

Це перший роман авторки українською мовою — втім, не повністю: за задумом, українська тут — чи не найголовніша точка переходу, в якій свідоме прощання з російською означає для героїв та негероїв можливість бути собою.0 коментарів

Залишити коментар

avatar