02 Червня 2023, 12:52 | Реєстрація | Вхід
/ Розмова з Андрієм Бачинським про «Трикутник Зевса» - 20 Січня 2021

Розмова з Андрієм Бачинським про «Трикутник Зевса»

Категорія: «Події»
Дата: 20 Січня 2021 (Середа)
Час: 19:30
Вартість: Безкоштовно
Місто: Facebook
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 319


20 січня о 18:30 запрошуємо юних та дорослих читачів до розмови з письменником Андрієм Бачинським про його нову пригодницько-пізнавальну книгу «Трикутник Зевса», яка весело та захопливо розказує про користь геометрії у повсякденному житті. Про роботу над книгою, школу, точні науки та як зацікавлювати дітей їх вивчати, а також про те, чому математика та фізика дуже цікаві – у розмові з автором та модераторкою Катериною Міхаліциною. Трансляція розмови відбуватиметься на сторінці видавництва у facebook. 

Герой історії «Трикутник Зевса» Теодор із батьками летить відпочивати на Крит, прихопивши... підручник з геометрії, щоб підівчитися і виправити річну оцінку. Хлопець дратується, що канікули зіпсовані безнадійно. Тим паче, що батьки, першого ж дня перегрівшись на сонці, не бажають виходити з готелю. А Тедові хочеться потрапити до відомого лабіринту Мінотавра. Він вирішує, що може зробити це і сам. Але несподівано потрапляє не просто на руїни Кносського палацу, а в інший час, де його чекають неймовірні і навіть небезпечні пригоди... Саме тоді Тедові і стає в нагоді знання геометрії.

Андрій Бачинський – український письменник, відомий творами дитячої та підліткової літератури. Народився у місті Калуші на Івано-Франківщині. У дитинстві мав два захоплення — читати пригодницько-фантастичні книжки і конструювати різноманітні радіоприлади. Закінчив радіо-технічний факультет «Львівської політехніки». Але врешті перше дитяче захоплення перемогло, і інженер-конструктор електронних приладів перетворився на дитячого письменника. Перша книжка «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки» побачила світ 2011 року. У 2014 та 2017 роках у «Видавництві Старого Лева» вийшли дві частини популярної дитячої пригодницької книги «Детективи в Артеку». 2015 року підліткова книжка Андрія Бачинського «140 децибелів тиші» стала переможцем премії Дитяча Книжка року ВВС. Згодом світ побачили книги «Ватага Веселих Волоцюг», «З Ейнштейном у рюкзаку» та «Трикутник Зевса».0 коментарів

Залишити коментар

avatar