25 Липня 2021, 20:54 | Реєстрація | Вхід
/ «Воркшоп для дитячих письменників» - 24 Березня 2018

«Воркшоп для дитячих письменників»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 24 Березня 2018 (Субота)
Час: 18:00
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Мистецький арсенал
Адреса: вул. Лаврська 10-12
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 883


Як розказувати історії дітям - тобто як працювати з дитячою аудиторією, якщо ти письменник? Як уміння розказувати історії заважає (або ні) записувати їх на папері? У чому відмінність між перформансом для дітей та дорослих, і чим розповідь різниться від мовних структур і вміння формулювати фразу письмово?

У 2017 році британська письменниця Кет Везерілл була гостею спеціальної програми «Альтернативний Альбіон», курованої Книжковим Арсеналом за співпраці з Бірмінгемським літературним фестивалем та British Council Ukraine. Зараз вона знову приїде до Києва, щоб поділитись власним досвідом для тих, хто уже працює у сфері дитячої літератури, або лише мріє це.

Мистецький арсенал. ЛітЛаб запрошує 24 березня на воркшоп Кет Везерілл для дитячих письменників «From the Stage to the Page - Exploring how oral storytelling can help you write children's novels». Також письменниця представить українське видання своєї книжки «Breathe» (ілюстраторка Ольга Кузнєцова; видавництво Wise Bee): https://wisebee.com.ua/product/breathe/


Кет Везерілл (Cat Weatherill) – британська письменниця, перформерка і оповідачка історій (storyteller). Народилася у Ліверпулі, в університеті вивчала драму і стала акторкою, з’являючись у телепрограмах «Chucklevision» і «Casualty», також певний час була професійною співачкою. У 1999 році відкрила для себе сторітелінг і зараз подорожує до багатьох країн світу, розповідаючи історії для дітей та дорослих, проводячи воркшопи, відвідуючи школи. Є авторкою фентезійних романів «Barkbelly» (2005), «Snowbone» (2006), «Wild Magic» (2007), книжок для дітей «Jaco the Leek» (2008), «By Lantern Light» (2009), «The Hairy Marys» (2015), «Jack&Diamond» (2017). Її тексти перекладені одинадцятьма мовами світу, а «Wild Magic» існує у форматі аудіокнижки BBC, яку читає сама Кет. «The Times» називає Кет «чарівною перформеркою», а видання «The Independent» так пише про дебютний роман авторки: «Магія та обсяг тепер панують в дитячих історіях: це чудово, коли ви одночасно бачите гарне письмо і піднесену фантазію. І «Barkbelly» Кет Везерілл якраз належить до цієї чудової категорії. Як і у всіх найкращих історіях, те, що головний персонаж дізнається про любов, дружбу і відвагу стає справжньою темою оповіді».

Захід відбуватиметься англійською мовою з послідовним перекладом на українську.
Подія безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова.
Зареєструватись можна за посиланням: https://goo.gl/forms/Q7wKkZhIWBewYnws1

Київ, Мистецький Арсенал, вул. Лаврська 10-12


0 коментарів

Залишити коментар

avatar