02 Грудня 2023, 00:42 | Реєстрація | Вхід
/ Поезія буднів / Зенова, Лаюк, Воган, Коробчук - 6 Червня 2019

Поезія буднів / Зенова, Лаюк, Воган, Коробчук

Категорія: «Події»
Дата: 06 Червня 2019 (Четвер)
Час: 19:00
Вартість: 150 грн.
Місто: Київ
Місце: Мистецький Арсенал
Адреса: вул. Лаврська, 12
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 683


Літню програму поетично-музичних перформансів «Поезія буднів» відкриють дві унікальні колаборації електронних музиканток і культових поетів. Вперше свої експерименти із межами виразності слів і звуків об’єднають Настя Воган і Павло Коробчук, Ніка Зенова і Мирослав Лаюк.  

Ніка Зенова — учасниця дуету Diser Tape, що виник у 2010 і є частим гостем фестивалів експериментальної електронної музики в Україні і за кордоном. В минулому Ніка професійна скрипалька, що декілька років грала у військовому оркестрі на ударних. Працює у жанрах електро, мінімал авангард та даб, створюючи власну естетику сумішами шумів, ритмів, сухим  загостреним символічним синтезом рефлексій. 

Мирослав Лаюк — автор 3 поетичних книжок і 2 романів, PhD і викладач Києво-Могилянської академії, ведучий програми «Час поезії» на UA: Суспільне. Упорядник «Антології молодої української поезії ІІІ тисячоліття». Вірші перекладені на 10 мов, нагороджені Премією Фундації Ковалевих, «Літакцент року», «Смолоскип». Пісні на слова Мирослава виконують Dakh Daughters та Oy Sound System. У 2018 видання Kyiv Post включило його до рейтингу Top 30 Under 30.

Настя Воган — музикантка, відома на українській електронній сцені під псевдонімом Cyclones Slowly Rose. Має класичну освіту джазової піаністки та композиторки, навчається в аспірантурі Національної музичної академії імені П.І. Чайковського. В недалекому минулому Настя діджейка і засновниця власної серії вечірок Leisure.  Авторка релізу Spray.

Павло Коробчук — поет і письменник, написав і видав шість поетичних збірок, два романи і книгу оповідань. Двадцять разів вигравав поетичні слеми.  Твори Павла перекладено на англійську, німецьку, італійську, польську, литовську, білоруську, словацьку, сербську та російську мови. Лауреат премії ім. Бориса Нечерди, «Смолоскип», поетичного конкурсу імені Нестора Літописця , премії ім. Б. І. Антонича «Привітання життя». Павло грає на барабанах і пише електронну музику.


6 червня, четвер, 20:00
Мистецький арсенал, Вулична сцена
Вартість квитка – 150 гривень.
Квиток на подію дає можливість відвідати виставку «Обабіч» до 20:00.

«Поезія буднів» —  поетично-музичні перформанси по четвергах в рамках програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі.  Події об’єднають різножанрову поезію та музику з України та закордону, щоб створити унікальний досвід переживання буденності через занурення у метафорично-акустичні образи. 
Спільний проект із Мистецький арсенал. ЛітЛаб. Кураторки — Anna Khvyl і Oksana Schur. 0 коментарів

Залишити коментар

avatar