18 May 2022, 19:39 | Реєстрація | Вхід
/ «Пам'яті однієї ріки» | Оксана Куценко & «Дивина» - 20 June 2019

«Пам'яті однієї ріки» | Оксана Куценко & «Дивина»

Категорія: «Події»
Дата: 20 June 2019 (Thursday)
Час: 20:00
Вартість: 100 грн.
Місто: Київ
Місце: Мистецький Арсенал
Адреса: вул. Лаврська, 12
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 458


Літню програму поетично-музичних перформансів Поезія буднів продовжить колаборація Оксани Куценко, української поетки, що мешкає у Південній Африці, та гурту «Дивина», що близько двадцяти років збирав український фольклор на Донбасі.

«Пам'яті однієї ріки» – це розмова із глядачем про те, наскільки наше майбутнє залежить від жінки та її свободи. І наскільки пов'язані у сучасному світі свобода і екологія. Перформанс складається із віршів, написаних протягом останнього року у Південній Африці, та з народних пісень, які століттями співалися влітку і присвячувалися водній стихії.


Оксана Куценко (Оксана Розумна) — поетка, перекладачка, кураторка мистецьких проектів, дослідниця культури. Авторка книг поезій «У зимах бажань» (1996), «Балетна школа» (2007), книги-оповідання для дітей «Печені яблука» (2015), «Лялечки» (2016). Переклала книгу поезій сенегальського поета Леопольда Седара Сенгора «Співи з нетрів» (з французької). Авторка проекту «Я на тебе чекатиму під каїсе-дра», в рамках якого твори поетів з різних країн Африки перекладено  українською. Зараз працює у Посольстві України в Південній Африці.

Фольклорний гурт Дивина був створений при Донецькому університеті в 1998. У репертуарі ансамблю представлені українські народні пісні різних жанрів. Більшість з них записані у експедиціях в Україні (Донецька, Харківська, Полтавська області) або в українській діаспорі (чорноморські станиці Кубані, українські села Західного Сибіру, Алтайського краю).

Вартість квитка – 100 гривень. Квиток дає можливість відвідати виставки «Обабіч» та «Олег Голосій. Живопис нон-стоп» у Мистецькому арсеналі до 20:00 у день події.

20 червня, 20:00. Київ, Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12

«Поезія буднів» —  поетично-музичні перформанси по четвергах в рамках програми Плани на літо у Мистецькому арсеналі.  Події об’єднують різножанрову поезію та музику з України та закордону, щоб створити унікальний досвід переживання буденності через занурення у метафорично-акустичні образи. Спільний проект із Мистецький арсенал. ЛітЛаб. Кураторки програми — Анна Хвиль і Оксана Щур. 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar