20 Січня 2021, 05:28 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Книжка Теодозії Зарівної «Сходження на Кайзервальд» - 27 Лютого 2018

Книжка Теодозії Зарівної «Сходження на Кайзервальд»

Категорія: «Події»
Дата: 27 Лютого 2018 (Вівторок)
Час: 19:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Хрещатик, 46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 546


Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Теодозії Зарівної «Сходження на Кайзервальд», яка відбудеться 27 лютого за участю авторки. Початок – о 19.00. Модератор — Богдан Жолдак.

Нову книгу прози Теодозії Зарівної сформували вісім оповідань, дві повісті («Записи на подолку» і «Дівчинка з черешні») та щось на кшталт нарисів-спогадів під загальною назвою «Сонце сходить у Чорткові». Вдумливий читач неодмінно знайде тут для себе й інтелектуальну, й естетичну поживу. Твори авторки дозволять читачеві зануритися у майстерно відтворену атмосферу різних часів: періоду козаччини, сталінської та брежнєвської «епох», «несамовитих» і сумнозвісно-фантасмагоричних, зі сучасного погляду, «дев’яностих», актуальної російсько-української війни... І за всім цим та крізь усе це – постать і спостережливість авторки, котра працює зі словом, ніби вишиває на полотні чи висаджує вибагливий квітковий візерунок на клумбі.


Теодозія Зарівна закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка і Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Авторка поетичних книжок: «Дія на крузі», «Сторож покинутого раю», «З вітчизною у гербі», «Провінційні розмисли», «З попелу і металу», «Poesias. Gedichte» (Бразилія); романів: «Каміння, що росте крізь нас...», «Солом’яний вирій», «Полювання на птахів небесних», «Вербовая дощечка»; кількох п’єс. Її книжки були у топ-верхівках рейтингів «Літакценту» та «Книги року». Головна редакторка журналу «Київ». Учасниця літературних форумів у Бішкеку, Софії, Празі, Брно, Оломоуці, Вільнюсі, Познані. Твори перекладалися англійською, німецькою, португальською, польською, чеською, румунською, македонською, російською мовами.


Київська Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46. Тел.: (044) 337 97 72


0 коментарів

Залишити коментар

avatar