23 Січня 2022, 08:46 | Реєстрація | Вхід
/ «Розбишацький детектив» Діани Мельникової у Києві - 21 Вересня 2017

«Розбишацький детектив» Діани Мельникової у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 21 Вересня 2017 (Четвер)
Час: 17:30
Вартість: вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Хрещатик, 46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 806


Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують на презентацію підліткової повісті Діани Мельникової «Розбишацький детектив» у четвер, 21 вересня о 18:30. Модератор – Оксамитка Блажевська.

Любите детективи? А розбишацькі читали? Леся Дика і Сергій Василевський, головні герої повісті Діани Мельникової «Розбишацький детектив», – справжнісінькі добрі розбишаки. Вони не шукають пригод заради пригод — ними керують добре серце, щира допитливість і палке прагнення справедливості. Незалежно від того, чи йдеться про порятунок кажана, а чи про карколомні пошуки дуже таємничого і страшенно небезпечного злочинця, який викрав у музейників унікальний меч князя Святослава Хороброго. Сюжет книжки заінтригував? Тоді приходьте на презентацію цієї суперзахопливої повісті й ви станете учасником або ж спостерігачем неймовірного детективного квесту в книгарні «Є». Розбишацький настрій вам гарантований!


Дебютна повість Діани Мельникової «Розбишацький детектив» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», що його проводить видавництво «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини.

Діана Мельникова письменниця, переможниця конкурсу «Напишіть про мене книжку!»-2016. Народилася у столиці Узбекистану Ташкенті. У дитинстві жила спочатку в Ташкенті й Таллінні, згодом переїхала до Донецька. Закінчила Донецький національний університет. У 2014 році переїхала на Дніпропетровщину, де працювала на радіо. З 2015 року живе в Києві й працює вчителькою української мови та літератури в школі №35.


Київська Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46. Телефон: (044) 337 97 72


0 коментарів

Залишити коментар

avatar