27 June 2022, 21:17 | Реєстрація | Вхід
/ Іван Андрусяк презентує «Сірка на порох» у Києві - 18 December 2019

Іван Андрусяк презентує «Сірка на порох» у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 18 December 2019 (Wednesday)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Хрещатик, 46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 381


Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують на презентацію історично-пригодницької повісті Івана Андрусяка «Сірка на порох», що відбудеться 18 грудня. Початок – о 18:30. Учасники: письменник Іван Андрусяк, художниці Надія Дойчева-Бут і Ольга Московченко.

Популярний український дитячий письменник, лауреат премії імені Лесі Українки Іван Андрусяк презентує нову прозову книжку –  «Сірка на порох». Це історично-пригодницька повість, яка відкриє вам нову грань Андрусяка-письменника і неодмінно подарує читацьку насолоду. Ілюстрації для книжки намалювала художниця Ольга Московченко, а неймовірно гарну обкладинку створила ілюстраторка Надія Дойчева-Бут. 

Про що ж йдеться у книжці?

Травень 1637 року, містечко Березань неподалік від Переяслава. Дівчинка, яка має дивне прізвисько Сірка, наглядає вночі за копальнею з видобутку селітри. Та ось на копальню вриваються розбійники, щоб при світлі багаття допитати двох викрадених незнайомців — козака і єврея. Заховавшись у могилі, Сірка стає свідком допиту і дізнається дещо дуже таємне і небезпечне…

Хімічна промисловість «із могил», таємниці виготовлення пороху, погоня на болотах, шабельний двобій, «ґаджети» ХVІІ століття і ще чимало цікавинок та дивовиж чекають на тебе в новій повісті одного з найулюбленіших сучасних українських дитячих письменників Івана Андрусяка. Історія про дружбу і зраду, про підлість і честь, про зародження перших почуттів і одвічну українську проблему самоусвідомлення.


Адреса книгарні «Є»: м. Київ, вул. Хрещатик, 46. тел. 044 337 9772


0 коментарів

Залишити коментар

avatar