02 Грудня 2023, 00:18 | Реєстрація | Вхід
/ «Супергерої» Олени Гусейнової прибувають у Дніпро! - 6 Грудня 2016

«Супергерої» Олени Гусейнової прибувають у Дніпро!

Категорія: «Події»
Дата: 06 Грудня 2016 (Вівторок)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Дніпро
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі)
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: olena_yurchuk
Кількість переглядів: 1073


Оленка Гусейнова презентує книгу про звичайних людей з надзвичайними здібностями
Чи є супергерої серед нас, а не лише в голівудських фільмах? І чи знайдеться місце Росомасі, Бетмену чи Спайдермену серед поетичних рядків? На ці питання поетеса Олена Гусейнова відповідає однозначно: «Так!». 

Пересвідчитися у її правоті, послухати неймовірну поезію, що може збалансовувати та розбалансовувати і яка розповідає історії і передає почуття щиро і безпосередньо, можна буде у вівторок, 6 грудня, у Дніпрі в Книгарні «Є» (вул. Глінки, 15). Там о 18:30 розпочнеться презентація поетичної книги Оленки Гусейнової «Супергерої», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Ця книга, до речі, – ще один ілюсторський експеримент творчої майстерні «Аґрафка» - художників Романи Романишин та Андрія Лесіва. І її варто не лише читати, а й роздивлятися. Модеруватиме зустріч Наталка Дьоміна. «Під час написання «Супергероїв» я прагнула створити поетичну книжку, а не поетичну збірку, - розповідає Олена Гусейнова. - Саме тому це не колекція дрібних розповідей, а одна велика історія. Вона починається, триває і завершується. У ній дуже конкретний простір розгортання і дуже конкретні герої, у суперсили яких я справді вірю. Але після того, як книжка була дописана, виникла потреба розхитати цю міцно сплетену тканину. Саме це відбувається зараз у співпраці з ілюстраторами Творчої майстерні «Аґрафка». І це дуже цікавий досвід».


«Супергерої» – це книжка про і книжка для. Буденна недосконалість обертається в ній джерелом для знаходження (або втрати) суперсили. Тексти рухаються в ній від ретро-іміджів до вкрай сучасних образів. Герої рухаються містом, яке то засинає, то прокидається. Любовне життя, особиста міфологія, потреба і неможливість дому зникають в недосяжному «там». І проявляються в невиразному «тут» як круті костюми та маски, як неослабна рішучість йти проти натовпу, як закони гравітації та квантової механіки. Головна суперсила героїв книжки в тому, щоби знати і пам`ятати. Бетмен пам’ятає, що не може просто вбити Джокера. Спайдермен знає, що просте життя не починається ніколи.


Дніпровська Книгарня «Є», вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі). тел. (056) 732-13-92


0 коментарів

Залишити коментар

avatar