15 Квітня 2024, 12:34 | Реєстрація | Вхід
/ «Супергерої» Олени Гусейнової їдуть до Харкова - 15 Грудня 2016

«Супергерої» Олени Гусейнової їдуть до Харкова

Категорія: «Події»
Дата: 15 Грудня 2016 (Четвер)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Харків
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Сумська, 3, метро «Історичний музей»
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1010


Харківська Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію поетичної книжки Олени Гусейнової «Супергерої», яка відбудеться у четвер, 15 грудня. Початок  о 18.30. Модератор – Ростислав Мельників.

Чи є супергерої серед нас, а не лише в голівудських фільмах? І чи знайдеться місце Росомасі, Бетмену чи Спайдермену серед поетичних рядків? На ці питання поетеса Олена Гусейнова відповідає однозначно: «Так!». 

Пересвідчитися у її правоті, послухати неймовірну поезію, що може збалансовувати та розбалансовувати і яка розповідає історії і передає почуття щиро і безпосередньо. Ця книга, до речі, – ще один ілюсторський експеримент творчої майстерні «Аґрафка» — художників Романи Романишин та Андрія Лесіва. І її варто не лише читати, а й роздивлятися.


«Під час написання «Супергероїв» я прагнула створити поетичну книжку, а не поетичну збірку, — розповідає Олена Гусейнова. - Саме тому це не колекція дрібних розповідей, а одна велика історія. Вона починається, триває і завершується. У ній дуже конкретний простір розгортання і дуже конкретні герої, у суперсили яких я справді вірю. Але після того, як книжка була дописана, виникла потреба розхитати цю міцно сплетену тканину. Саме це відбувається зараз у співпраці з ілюстраторами Творчої майстерні «Аґрафка». І це дуже цікавий досвід».


Харківська Книгарня «Є», вул. Сумська, 3, метро «Історичний музей». Тел.: (057) 731-59-49


0 коментарів

Залишити коментар

avatar