02 Березня 2024, 05:52 | Реєстрація | Вхід
/ «Супергерої» Олени Гусейнової їдуть у Суми - 16 Грудня 2016

«Супергерої» Олени Гусейнової їдуть у Суми

Категорія: «Події»
Дата: 16 Грудня 2016 (П'ятниця)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Суми
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 44
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1018


Сумська Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію поетичної збірки Олени Гусейнової «Супергерої», яка відбудеться у п’ятницю, 16 грудня. Початок – о 19.00. Модератор – Владислав Івченко.

Чи є супергерої серед нас, а не лише в голівудських фільмах? І чи знайдеться місце Росомасі, Бетмену чи Спайдермену серед поетичних рядків? На ці питання поетеса Олена Гусейнова відповідає однозначно: «Так!». 

Пересвідчитися у її правоті, послухати неймовірну поезію, що може збалансовувати та розбалансовувати і яка розповідає історії і передає почуття щиро і безпосередньо, можна буде на презентації поетичної книги Оленки Гусейнової «Супергерої», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Ця книга, до речі, – ще один ілюсторський експеримент творчої майстерні «Аґрафка»  - художників Романи Романишин та Андрія Лесіва. І її варто не лише читати, а й роздивлятися.


«Під час написання «Супергероїв» я прагнула створити поетичну книжку, а не поетичну збірку, — розповідає Олена Гусейнова. - Саме тому це не колекція дрібних розповідей, а одна велика історія. Вона починається, триває і завершується. У ній дуже конкретний простір розгортання і дуже конкретні герої, у суперсили яких я справді вірю. Але після того, як книжка була дописана, виникла потреба розхитати цю міцно сплетену тканину. Саме це відбувається зараз у співпраці з ілюстраторами Творчої майстерні «Аґрафка» . І це дуже цікавий досвід».

«Супергерої» – це книжка про і книжка для. Буденна недосконалість обертається в ній джерелом для знаходження (або втрати) суперсили.  Тексти рухаються в ній від ретро-іміджів до вкрай сучасних образів.  Герої рухаються містом, яке то засинає, то прокидається. Любовне життя, особиста міфологія, потреба і неможливість дому зникають в недосяжному «там». І проявляються в  невиразному «тут» як круті костюми та маски, як неослабна рішучість йти проти натовпу, як закони гравітації та квантової механіки. Головна суперсила героїв книжки в тому, щоби знати і пам`ятати. Бетмен пам’ятає, що не може просто вбити Джокера. Спайдермен знає, що просте життя не починається ніколи.


Сумська Книгарня «Є», вул. Соборна, 44. Тел.: (054) 2701904


0 коментарів

Залишити коментар

avatar