19 Травня 2021, 03:29 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Дитяча субота: «Голосно, тихо, пошепки» - 4 Серпня 2018

Дитяча субота: «Голосно, тихо, пошепки»

Категорія: «Події»
Дата: 04 Серпня 2018 (Субота)
Час: 13:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Дніпро
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: пр. Д. Яворницького, 55 (вхід з вул. Січових Стрільців)
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: olena_yurchuk
Кількість переглядів: 546


Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 7 років та їхніх батьків на читання книжки «Голосно, тихо, пошепки» (Видавництво Старого Лева) та майстер-клас з вивчення слів ввічливості мовою жестів.

Захід відбудеться 04 серпня. Початок – о 13:00.«Оскільки книжка має назву «Голосно, тихо, пошепки», вона поділяється умовні три частини: голосну, тиху і «шепітливу», - каже Андрій Лесів (творча айстерня «Аґрафка»). - Між ними немає виділених меж, але вони прослідковуються в ілюстраціях і тематиці. Принцип побудови книжки такий, що на кожному розвороті внизу є одне-два речення основної історії, та меншим шрифтом подано один-два цікавих факти: звідки взялося відлуння, що таке дактиль, чим займаються сурдоперекладач, звукооператор та композитор».


Пізнавальна книжка-картинка про слух, звук і тишу, про голос і мовчання, про звуки, які ми чуємо і яких не чуємо. Про те, як важливо слухати і чути один одного. Зануртеся в світ різних звуків, символічно відтворених на папері, - світ шуму та музики, звуків міста та природи; дізнайтеся, який звук найстаріший у Всесвіті, хто має найкращий слух і який музичний твір є найтихішим. Як спілкуються люди, які не чують, і якою важливою в нашому житті є тиша.  

Протягом майстер-класу спробуємо вивчити декілька важливих слів ввічливості та слів почуттів мовою жестів, щоб сміливо підтримувати розмову з людьми, що не чують. 0 коментарів

Залишити коментар

avatar