02 Червня 2023, 10:50 | Реєстрація | Вхід
/ Поетична прогулянка місцями авангардистів - 28 Травня 2016

Поетична прогулянка місцями авангардистів

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 28 Травня 2016 (Субота)
Час: 14:00
Вартість: 90 грн.
Місто: Київ
Місце: метро «Золоті ворота»
Адреса: біля пам’ятника Ярославу Мудрому
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1295


1910-1930-ті роки – непростий, але чи не найцікавіший період у мистецькому житті Києва. Саме тоді у нинішній українській столиці творили й бешкетували знамениті поети-авангардисти. В суботу, 28 травня, команда культурно-туристичного проекту «Їздець» відкриває новий сезон і запрошує на поетичну прогулянку «Під знаком авангарду» з письменником Олегом Коцаревим.

Який район називали «київським Парижем»? Де хуліганив «поганий хлопчисько» Михайль Семенко і як сідав на бюст Сталіна його колега Олекса Влизько? Хто з українських поетів був першим ув’язнений за порнографію і чому корисно плавати у Дніпрі? Відповіді на ці питання ми знайдемо серед вулиць і будинків, де жили й творили поети-експериментатори 1910-1930-хроків. 

Карколомні історії сходжень на авангардні вершини та спусків звідти, біографічні курйози й повороти, маловідомі контексти – і, звісно, вірші, які ви почуєте на київських вулицях у виконанні сучасного поета й одного з упорядників антології «Українська авангардна поезія (1910—1930-ті роки)» Олега Коцарева.


Олег Коцарев – український поет, прозаїк і журналіст. Автор книжок поезії «Коротке і довге», «ЦІЛОДОБОВО!» «Мій перший ніж», «Збіг обставин під Яготином», «Котра година», «Цирк» , «Чорний хліб, білий кит» , «Плавні річки» (спільно з Тарасом Прохаськом) і збірки оповідань «Неймовірна Історія Правління Хлорофітума Першого». Поезія перекладалась англійською, бенгальською, білоруською, івритом, італійською, литовською, німецькою, польською, португальською, російською, сербською, словацькою, французькою та чеською мовами. Співупорядник антології «Українська авангардна поезія (1910 – 1930-ті роки)».

Для участі в прогулянці зареєструйтесь за посиланням: https://goo.gl/BhYpHb
Реєстрація триває до 11:00 суботи, 28 травня 2016 року

Початок прогулянки: о 14:00 в суботу, 28 травня
Місце зустрічі: метро «Золоті ворота», біля пам’ятника Ярославу Мудрому
Тривалість: близько 2 годин. Вартість: 90 грн.

Деталі за адресою http://facebook.com/yizdetz та yizdetz@gmail.com


0 коментарів

Залишити коментар

avatar