02 Грудня 2023, 01:39 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація збірки віршів Юрка Іздрика «Календар любові» - 10 Жовтня 2015

Презентація збірки віршів Юрка Іздрика «Календар любові»

Категорія: «Події»
Дата: 10 Жовтня 2015 (Субота)
Час: 16:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня "Є"
Адреса: вул. Лисенка, 3
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: YeBookstore
Кількість переглядів: 1774


З віршами треба прокидатися, під них варто засинати: 365 днів і ночей на рік – вважає Юрко Іздрик. А щоб не збитися з ліку поетичних рядків, письменник склав спеціальний „Календар любові”, який видало „Видавництво Старого Лева”. Завдяки „Календарю” читачі точно знатимуть, який вірш пасує більше для спекотних літніх днів, а який – для холодних зимових ночей. 

А книгомани Києва зможуть навіть потрапити на персональну консультацію з любовно-літературних справ, яку Іздрик проведе о 17:00 у суботу, 10 жовтня, у Книгарні "Є" (вул. Лисенка, 3). Модеруватиме зустріч Андрій Бондар”Календар любові” - книжка, яка певною мірою придумала, виносила і написала себе сама, - каже Іздрик. - Коли три роки тому мене накрила графоманська хвиля майже щоденного віршування, я й гадки не мав, скільки це триватиме, які теми, настрої, образи і форми домінуватимуть, який врешті-решт масив текстів виникне, і вже напевно не планував собі жодних книжок. Починалося все доволі безневинно - от просто собі пісні закоханого трубадура. Проте за ці три роки сталося стільки всього - і в особистому житті, і в житті цілої країни, - а вірші все не закінчувалися, щоденне письмо стало майже звичкою, в тему кохання невблаганно проникала тема війни... 365 віршів, які ввійшли до цієї збірки - це такий умовний рік, упродовж якого стаються неймовірно важливі речі, змінюється людина, змінюється її бачення світу, змінюється сам світ. Одне слово - календар. А все ж "Календар любові". Любові, не чого іншого... Любові, яка єдина здатна зрозуміти і прийняти нестерпність буття і - що найважливіше - надати йому, буттю осмисленість і сенс”. 


Юрій Іздрик — український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту «Четвер». Один із творців станіславського феномену. Народився, живе і працює у Калуші на Івано-Франківщині. Займається успішним музичним проектом «DrumТИатр» разом з поетом та музикантом Григорієм Семенчуком. Автор повісті «Острів Крк», поетичної збірки «Станіслав і 11 його визволителів», романів «Воццек», «Подвійний Леон» і «АМтм», збірки есеїв «Флешка», «Таке», «Underwor(l)d». У «Видавництві Старого Лева» вийшло три поетичні збірки Іздрика: «Ю», «AB OUT» та «Календар любові». 


10 жовтня. Початок о 17:00. Вхід вільний. 
м. київ, Книгарня "Є", вул. Лисенка, 3 (метро "Золоті ворота")
Подія у Facebook: 
http://facebook.com/events/107185422971271/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar