21 Вересня 2020, 15:59 | Реєстрація | Вхід
/ Новини / 1-го липня стартував новий культурний Проект "Поетична пошта"! - 2 Липня 2012

 1-го липня стартував новий культурний Проект "Поетична пошта"!

Категорія: «Новини»
Дата: 02 Липня 2012 (Понеділок)
Час: 17:30
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 4095Як давно ви отримували справжнього, написаного від руки, "живого" листа? Як давно самі його надсилали? 

Тільки-но пригадайте ваше хвилювання під час очікування чергового листа, яка радість переповнює, коли ви знаходите у поштовій скринці новий, довгоочікуваний конверт! 

Ідея проекту народилася під час подорожі у Сімферополь до друзів, бачитись із якими вдається дуже рідко. Думалося про варіанти зв'язку, який би був трохи теплішим, ніж інтернет-листування, й трохи матеріальнішим, ніж телефонні розмови. Якимось предметнішим. Таким, який можна буде залишити на згадку й переглядати час від часу.
Опис проекту.


Є автори листів, є отримувачі. Обидві сторони мають надати згоду на участь у проекті. 
В якості тих, хто надсилатиме листи, запрошуються Поети (у тому числі- відомі поети сучасності). Їх завдання - написати листа, що міститиме один, найулюбленіший вірш. Вірш, якій вони, за нагоди, надіслали б й у космос як меседж усьому людству. Найважливіший з віршів, написаних за все життя. 

Абсолютно не має значення, якщо Автор пише, як курка лапою. За необхідності, адресат засяде за пошук й віднайде вірш в інтернеті, або ж таки вирахує, що то за літери, й прочитає безцінного листа.

Серед важливих умов участі є те, що Відправник (Автор) має погодитись проплатити вартість доставки листа. У цьому закладено момент "подарунку". Оскільки проект реалізовуватиметься тільки на території України, вартість доставки не перевищуватиме 5-8 грн
Як взяти участь?


Якщо ви готові взяти участь у Проекті "Поетична пошта" й надіслати листа, ви маєте повідомити про це на інтернет-адресу проекту (poetrymail@litfest.ru) й зачекати на інформацію про свого адресата, який обиратиметься повністю випадково.

"Читачі" листів на ту ж саму адресу дають знати, що готові отримати такого важливого листа і поставитися до нього з відповідною повагою.

Взяти участь у проекті в якості Авторів вже погодилася низка відомих та молодих авторів. 
Так, подаючи заявку у Проект, ви маєте всі шанси отримати живого, від руки написаного листа, скажімо, від Маріанни Кияновської.

В рамках проекту також збиратимуться відгуки та фото щасливих отримувачів 
(про подробиці проекту читайте нижче, у повному тексті умов участі у ньому).
Умови участі у проекті.


1. Заявка на участь у проекті приймається за адресою: poetrymail@litfest.ru.

2. Якщо ви хочете взяти участь у проекті в якості Автора листа, ваш лист має містити:

- Тема листа: "Поетична пошта: Автор".
- Ваше Ім'я, Призвіще. 
- Місто вашого проживання.

3. Якщо ви хочете отримати поетичного листа, ваш лист має містити: 

- Тема листа: "Поетична пошта: Читач".
- Ваше повне ім'я.
- Повна адреса вашого проживання. (Індекс, місто, вулиця, будинок, № квартири)

4. Витрати на конверт та марку бере на себе Автор (Відправник).

5. Отримувачем (Читачем) листа може бути тільки особа, що проживає на території України.

6. Відправник листа має проживати на території України, але, якщо він готовий до необхідних фінансових витрат, Відправником може стати й той, хто проживає за межами України.

7. Одна людина може взяти участь у проекті як у якості Відправника, так і у якості Отримувача листа лише по одному разу в кожному статусіДля цього достатньо надіслати за адресою проекту листа з контактною інформацією (див. пункт 3), й зазначити у темі листа: "Автор/Читач".

8. Якщо Відправник не готовий до діалогу, у листі не вказується зворотня адреса

9. Автор листа отримає всю необхідну інформацію про участь у проекті та адресу, за якою має надіслати листа, протягом 1-3 днів (без врахування свят та вихідних днів).

10. Як тільки лист надіслано, Відправник має надати про це звістку на інтернет-адресу проекту.

11. Як тільки лист отримано, Отримувач має надати про це звістку на інтернет адресу проекту.

12. Отримувач може висловити свої емоції щодо листу у группах проекту в соціальних мережах, та/або за адресую проекту.

13. Вітаються також фото із отриманим листом, які викладатимуться у спеціально створені для того папки в соціальних мережах.

14. Фотозображення змісту листів можуть оприлюднюватися лише за згодою Авторів.

15. Всі поточні питання надсилайте на інтернет-адресу проекту: poetrymail@litfest.ru.

Прийом заявок на участь у Проекті вже стартував.
Тож, запрошуємо до участі! :)Контакти Проекту "Поетична пошта": 
Сайт Проекту: http://litcentr.in.ua/poetry_mail/index.htm
Сторінка проекту у Facebook: http://www.facebook.com/PoetryMail
Сторінка проекту вконтакті: http://vk.com/poetry_mail


6 коментарів

avatar
Ото сіли глянути, якими містами нині "Поетична пошта" мандрує...

Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Вінниця, Тернопіль, Львів, Рівне, Ужгород, Чернівці, Миколаїв, Кривий ріг, Луцьк, Сімферополь, Євпаторія, Ялта, Одеса, Полтава, Суми, Бровари, Біла церква, Бахчисарай, Білогірськ (АР Крим), Боярка (Київська обл.), Ірпінь (Київська обл.), Виноградів (Закарпатська обл.), Ворзель (Київська обл.), Борщів (Тернопільська обл.), с. Глещава (Тернопільська обл.), смт Ємільчине (Житомирська обл.), м. Рожище (Волинська обл.), смт Козин (Київська обл.), Сєвєродонецьк (Луганська обл.), Череповець (Вологодська область), с. Доробратово (Закарпатська обл.), Костопіль (Рівненська обл.), Котовськ (Одеська обл.), смт. Черняхів (Житомирська обл.), Новояворівськ (Львівська обл.), с. Вербівка (Харківська обл.), Гайсин (Вінницька обл.), Калуш (Івано-Франківська обл.), Баранівка (Житомирська обл.), с. Доробратово (Закарпатська обл.), Красний Лиман (Донечька обл.), смт Новотроїцьке (Донецька область), Макіївка (Донецька область), смт. Гоща (Рівненська обл.), Новоград-Волинський (Житомирська обл.), с. Конюхи (Волинська обл.), Радехів (Львівська обл.), с. Глещава (Тернопільська обл.), смт. В.Бірки (Тернопільська обл.), Макіївка (Донецька обл.), Нетішин (Хмельницька обл.), Новий Розділ (Львівська обл.), Новомосковськ (Дніпропетровська обл.), Немирів (Вінницька обл.), Хирів (Львівська обл.), смт Недригайлів (Сумська область), Павлоград (Дніпропетровська обл.)...

Приєднуйтеся! smile
avatar
«Поетична пошта» | Географія
==========================
Запрошуємо переглянути on-line мапу Проекту: https://maps.google.com/maps....e0c8bf3

avatar
Анастасія Москвичова: «Поетична пошта» за матеріальні конверти й головні вірші.
http://litfest.ru/news/2012-08-07-2206
avatar
12 вересня Мідна (поетка, учасник команди "Поетичної пошти" та культуртрегер) гостювала у програмі "Рано-вранці" та розповідала про особливості Проекту "Поетична пошта". smile
http://www.youtube.com/watch?v....kidiTAQ
avatar
Буквоїд: В Україні діє новий культурний проект «Поетична пошта» http://bukvoid.com.ua/events/culture/2012/09/26/091224.html
http://litcentr.in.ua/news/2012-09-26-2273

Залишити коментар

avatar