«Чому важливо знати про конфлікти на пострадянському просторі?»: дискусія та презентація збірки репортажів Тетяни Козак та Анастасії Магазової «Невизнані історії. Подорож у самопроголошену реальність Вірменії, Азербайджану, Грузії та Молдови», видавництво «Темпора».
З анотації:
Азербайджанська письменниця Гюнель Мовлуд платить спокоєм і безпекою за публічну дружбу з етнічною вірменкою Едітою Бадасян. Арчіко та Паата Рогава, будинок яких стоїть на межі між Грузією і невизнаною республікою Абхазією, шукають свого втіклого коня — за що на рік потрапляють до абхазької тюрми. Документалістка Ануна Букія нелегально переходить річку Інгурі, щоб побачити в Сухумі будинок, де жила в дитинстві та який покинула під час війни 1992–1993 років. Студентку Кароліну Дутку викликає на розмову «придністровське МГБ» — за фотопроєкти, над якими вона працює… Протягом 2016–2018 років українські журналістки Тетяна Козак і Анастасія Магазова подорожують Грузією, Вірменією, Молдовою, Азербайджаном та невизнаними квазідержавними утвореннями, що з'явилися на території цих країн після розпаду Радянського союзу. У репортажах і нарисах, що увійшли до збірки «Невизнані історії», авторки розповідають про долі людей, які десятиліттями є заручниками невизнаного статусу, а також пробують змоделювати можливе майбутнє Криму й Донбасу.
Учасниці дискусії та презентації: авторки Тетяна Козак та Анастасія Магазова, координаторка Медійної ініціативи за права людини Марія Томак. Захід модеруватиме журналістка та продюсерка книжки Марія Семенченко.
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/2121865984633493/