20 Січня 2022, 15:14 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація збірки репортажів «Невизнані історії» - 11 Листопада 2021

Презентація збірки репортажів «Невизнані історії»

Категорія: «Події»
Дата: 11 Листопада 2021 (Четвер)
Час: 18:30
Вартість: Безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 82


«Чому важливо знати про конфлікти на пострадянському просторі?»: дискусія та презентація збірки репортажів Тетяни Козак та Анастасії Магазової «Невизнані історії. Подорож у самопроголошену реальність Вірменії, Азербайджану, Грузії та Молдови», видавництво «Темпора».

З анотації:
Азербайджанська письменниця Гюнель Мовлуд платить спокоєм і безпекою за публічну дружбу з етнічною вірменкою Едітою Бадасян. Арчіко та Паата Рогава, будинок яких стоїть на межі між Грузією і невизнаною республікою Абхазією, шукають свого втіклого коня — за що на рік потрапляють до абхазької тюрми. Документалістка Ануна Букія нелегально переходить річку Інгурі, щоб побачити в Сухумі будинок, де жила в дитинстві та який покинула під час війни 1992–1993 років. Студентку Кароліну Дутку викликає на розмову «придністровське МГБ» — за фотопроєкти, над якими вона працює… Протягом 2016–2018 років українські журналістки Тетяна Козак і Анастасія Магазова подорожують Грузією, Вірменією, Молдовою, Азербайджаном та невизнаними квазідержавними утвореннями, що з'явилися на території цих країн після розпаду Радянського союзу. У репортажах і нарисах, що увійшли до збірки «Невизнані історії», авторки розповідають про долі людей, які десятиліттями є заручниками невизнаного статусу, а також пробують змоделювати можливе майбутнє Криму й Донбасу.

Учасниці дискусії та презентації: авторки Тетяна Козак та Анастасія Магазова, координаторка Медійної ініціативи за права людини Марія Томак. Захід модеруватиме журналістка та продюсерка книжки Марія Семенченко.0 коментарів

Залишити коментар

avatar