01 Березня 2024, 09:36 | Реєстрація | Вхід
/ VIIІ Конкурс поезії та авторської пісні «Хортицькі дзвони» - 15 Жовтня 2021

VIIІ Конкурс поезії та авторської пісні «Хортицькі дзвони»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 14 Жовтня 2021 (Четвер)
Час: 23:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1619


До 15 жовтня триває прийом робіт для участі у конкурсі української поезії і пісні для молоді «Хортицькі дзвони». Запрошується молодь від 15 до 25 років.


Умови участі 

у VІІІ Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони»

1. Конкурс поетів-початківців та тих, хто шукає себе в українській авторській пісні, проводиться у двох номінаціях: «Поезія» та «Авторська пісня»У межах основних номінацій можна також позмагатися за спецпризи:

у номінації «Поезія»:

 • спецприз за патріотичні мотиви в поезії;
 • спецприз за висвітлення в поезії теми збереження родинних цінностей;
 • спецприз «Надія конкурсу».
У номінації «Авторська пісня» передбачено

 • спецприз за написання однієї чи декількох пісень на слова Марини Брацило.
2. До участі в конкурсі допускаються молоді автори віком від 15 до 25 років, які у визначений термін подали до розгляду журі рукописи власних поетичних творів (мова конкурсу – державна – українська) чи аудіозаписи пісень.
Можливе подання матеріалів на конкурс одразу в обох номінаціях.

3. Формат подання:

 • рукописи поетичних творів (20-25 віршів) в номінації «Поезія» надаються у форматі Microsoft Word (*doc, *rtf), шрифтом 14 (Times New Roman), через 1,5 інтервал, на папері формату А-4; усі поля (верхнє, нижнє, праве, ліве) – 2 см;
 • пісенний матеріал в номінації «Авторська пісня» подається у вигляді аудіозапису двох пісень на цифрових носіях та текстів до них.
4. До подань в обох номінаціях додаються:

 • автобіографія;
 • фотокартка розміром 10 х 15;
 • анкета учасника.
Зміст анкети учасника:
1) прізвище, ім’я, по батькові
2) дата народження
3) місце роботи чи навчання
4) повна домашня адреса
5) контактний телефон(мобільний)
6) e-mail.
7) Ваша участь у роботі творчих студій, гуртків, колективів
8) Ваші перемоги в подібних творчих конкурсах.

5. Журі не розглядає твори:

 • які мають антиукраїнський характер; 
 • пропагують насильство, расизм; 
 • містять ненормативну лексику або написані суржиком.
6. Подані рукописи не повертаються і не рецензуються.

7. Оргкомітет проводить попередній відбір робіт на предмет дотримання учасниками Умов конкурсу. Для сприяння більшої об’єктивності відбору переможців, Оргкомітет, згідно з Положенням, надає для розгляду Журі конкурсні роботи в анонімному порядку (під псевдонімами) згідно з реєстрацією.

8. Положенням про конкурс передбачається кількісний ліміт переможців (лауреатів) конкурсу в кожній номінації – не більше чотирьох осіб (І, ІІ та ІІІ місця), яким присвоюється звання «Лауреат конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило».

Окрім переможців, Журі визначає також двох дипломантів (по одному в кожній номінації), яким присвоюється звання «Дипломант конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило». Визначаються також переможці в межах зазначених спецпризів. 

Партнери конкурсу мають право вносити пропозиції щодо додаткових відзнак конкурсантів. У разі низької якості творів Журі конкурсу уповноважене не відзначати жодного лауреата (дипломанта) конкурсу на рік.

Додаткова інформація щодо проведення Конкурсу на сайтах Запорізького національного університету та www.bratsylo.com.ua, на офіційній сторінці у Facebook: facebook.com/konkursMarynyBratsylo/за тел. 061-289-12-82 (кафедра українознавства), 067-648-17-17, 099-055-46-07 (координатор Стадніченко Ольга Олександрівна), 050-577-18-38 (член Оргкомітету Цапліна Ірина)

Рукописи до 15.10.2021 року надсилати на електронну скриньку оргкомітету: khortdzvony@gmail.com, також можна подати особисто: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66а, Запорізький національний університет, кафедра українознавства (корп. 2, ауд. 413).

Переможці і загальні підсумки Конкурсу будуть представлені широкій громадськості до  ювілейного Дня народження Марини Брацило - 2 грудня 2021 року.


2 коментарів

avatar
0
1 Наталія Кашуба • 20:09, 27 Вересня 2021
Що означає спецприз "Надія конкурсу", у номінації "Поезії"? Тобто на конкурс можна подати будь-які вірші, не обов'язково патріотичні чи про сімейні цінності? heart
avatar
0
2 Наталія Кашуба • 20:12, 27 Вересня 2021
Тобто спецприз angel

Залишити коментар

avatar