21 Червня 2024, 05:22 | Реєстрація | Вхід
/ Книжковий клуб: «Листоноша дзвонить двічі» - 18 Вересня 2021

Книжковий клуб: «Листоноша дзвонить двічі»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 18 Вересня 2021 (Субота)
Час: 11:00
Вартість: 150 грн.
Місто: Онлайн
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 421


Є детектив. Є подружня зрада, є змова, є убивство. Розслідування-от нема. Бо з самого першого речення ми все знаємо про злочинця, заходимо в цю історію разом із ним і покинемо її тоді, коли він того забажає. Але очікуваного фіналу теж нема. Ми ж в цьому детективі змушені солідаризуватися зі злом і залишитися в шоці від того, наскільки ж воно банальне і нудне. Зло банальне і нудне, аж ніяк не книжка про нього. «Листоноша завжди дзвонить двічі» Джеймса Кейна написаний ще в середині 1930-х, відтоді став класикою нуару, одним із визначних детективів ХХ ст., побував серед заборонених книжок через сцени сексу й убивства, мав сім (!) екранізацій, з яких дві -- абсолютно прекрасні (NB: дивимося кіно 1946-го, потім читаємо книжку, потім дивимося кіно 1981-го – краси забагато не буває). А листоноші в цій книжці нема. І щоби хоча б «двічі» було: а листоноші в цій книжці нема.

Зустріч: 18 вересня об 11:00 онлайн
Вартість: 150 грн
Взяти участь: http://booklion.lviv.ua/club
Наступна ВЕЛИКА зустріч: https://fb.me/e/M4AbdknrЦей Книжковий Клуб, це як старий добрий клуб, тільки сучасний і зручний!
  • Раз на місяць ми обираємо книгу, що варта прочитання і обговорення. Ну і власне, читаємо її. Це будуть різні жанри, різна епохи і країни.
  • Зустрічаємось на Книжковому Клубі ОНЛАЙН суботнього ранку.
  • З нами модератор Ганна Улюра, разом з якою ми вчимося читати не просто сюжети, а сенси закладені автором та будемо вдосконалювати свої читацькі скіли.
  • Обговорюємо прочитане, ділимось враженнями і спостереженнями. Завдяки модератору заглиблюємось в шари тексту.
Ти можеш активно обговорювати книгу, або бути мовчазним спостерігачем. Твоє право.
Але твоє прочитання тексту точно зміниться. 0 коментарів

Залишити коментар

avatar