23 Червня 2024, 12:00 | Реєстрація | Вхід
/ Автограф-сесія Вітольда Шабловського у Києві - 1 Вересня 2021

Автограф-сесія Вітольда Шабловського у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 01 Вересня 2021 (Середа)
Час: 17:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня-Кав‘ярня Старого Лева на Подолі
Адреса: вул. Сковороди, 6
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 441


Кияни, маємо для вас чудову новину! 1 вересня до Києва завітає польський журналіст та репортер Вітольд Шабловський. Його книги «Як нагодувати диктатора» та «Кулемети й вишні. Історії про добрих людей з Волині», що вийшли друком у «Видавництві Старого Лева», торкаються складних та дражливих питань історії, політики та культури. Під час візиту до України автор зустрінеться зі своїми читачами на автограф-сесії, що відбудеться 1 вересня з 17:00 до 19:00 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Сковороди, 6). Якщо ви вже придбали книгу або ж тільки плануєте це зробити – запрошуємо вас завітати у книгарню та підписати її особисто у Вітольда Шабловського.

«Як нагодувати диктатора» — це історія життя п’ятьох найкривавіших диктаторів ХХ століття — Саддама Хусейна, Іді Аміна, Енвера Ходжі, Фіделя Кастро та Пола Пота — через спогади їхніх кухарів. Журналістська мандрівка відомого польського репортера Вітольда Шабловського чотирма континентами та п’ятьма країнами (Угандою, Кубою, Іраком, Албанією та Камбоджею) відкриває завісу перед життям тиранів, яке було приховане від загалу.

Що їв Пол Пот, поки кілька мільйонів камбоджійців помирали від голоду? Чи правда, що Іді Амін куштував людську плоть? І чому Фідель Кастро був одержимий коровою Убре Бланка, яка стала символом кубинської Революції? Це не кулінарна книжка, хоча деякі рецепти ви тут знайдете. Це спогади з перших уст про життя, сповнене страху, любові й ненависті під тиранією.

Вітольд Шабловський — польський журналіст і репортер. За свої репортажі отримав кілька важливих нагород. У 2008 році отримав нагороду Amnesty International за статтю «Це з любові, сестро», що розповідає про драматичні події з життя жінок у Туреччині - жертв «вбивств честі». У 2011 році - лауреат Нагороди імені Беати Павляк і номінований на Літературну нагороду «Nike» за книжку «Вбивця із міста абрикосів» та «Репортажі з Туреччини», які написав після бесіди із терористом Мехметом Алі Агджоєм та його родиною. Разом із своєю дружиною Ізабеллою Мейз написав книжку «Наша нова ПНР». У 2014 році видав книжку «Танечні медведі». У 2016 році опублікував цикл розмов з очевидцями Волинської трагедії «Кулемети й вишні. Історії про добрих людей з Волині».0 коментарів

Залишити коментар

avatar