29 Листопада 2021, 13:32 | Реєстрація | Вхід
/ Книжковий Клуб: «Місячний камінь» Сйона - 7 Серпня 2021

Книжковий Клуб: «Місячний камінь» Сйона

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 07 Серпня 2021 (Субота)
Час: 10:00
Вартість: 150 грн.
Місто: Онлайн
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 220


Уже в першій сцені «Місячного каменю» Сйон бере нас «на слабо». (А він це уміє! Але і ми непрості!) Гомосексуальний юнак орально задовольняє старшого чоловіка. Це не секс з великої пристрасті, це секс за малі гроші. Одночасно з тим парубок прислуховується до ревіння мотору поблизу. Це мотоцикл. На ньому їздить дівчина, що зачарувала його на сеансі чорно-білого кіна, в котре він тут же закохався… Красиво, загадково, чуттєвого, провокативно. І весь роман Сйона такий. Ми житимемо поруч із Мані Стеном дев’ять ночей. Наче в тому давньому жарті: «Кращий день в моєму житті, питаєте?.. О, це була ніч!». Щойно закінчилася Перша світова, от-от розпочнеться епідемія «іспанки», чом би нам не завітати до Рейк’явіку і не перевірити, як справи у того бентежного юнака, чиїм іменем названий флеш-роман Сйона. Ааааа, забули ж попередити: «Місячний камінь» із назви – це ім’я.

Коли: 7 серпня, 11:00, онлайн. Вартість: 150 грн. Взяти участь: http://booklion.lviv.ua/clubЦей Книжковий Клуб, це як старий добрий клуб, тільки сучасний і зручний!

Раз на місяць ми обираємо книгу, що варта прочитання і обговорення. Ну і власне, читаємо її. Це будуть різні жанри, різна епохи і країни.

Зустрічаємось на Книжковому Клубі ОНЛАЙН суботнього ранку.

З нами модератор Ганна Улюра, разом з якою ми вчимося читати не просто сюжети, а сенси закладені автором та будемо вдосконалювати свої читацькі скіли.

Обговорюємо прочитене, ділимось враженнями і спостереженнями. Завдяки модератору заглиблюємось в шари тексту.

Ти можеш активно обговорювати книгу, або бути мовчазним спостерігачем. Твоє право.
Але твоє прочитання тексту точно зміниться.0 коментарів

Залишити коментар

avatar