23 Травня 2024, 07:05 | Реєстрація | Вхід
/ Книга «Я бачив його живим, мертвим і знову живим» - 23 Листопада 2020

Книга «Я бачив його живим, мертвим і знову живим»

Категорія: «Події»
Дата: 23 Листопада 2020 (Понеділок)
Час: 19:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Одеса
Місце: Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька
Адреса: вул. Пастера, 15, Грецька зала
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 407


Запрошуємо одеситів та гостей міста на чергову розмову в межах проєкту «Теплі зустрічі в Грецькій залі». В Одеському українському театрі (вул. Пастера, 15, Грецька зала) 23 листопада о 18:00 відбудеться презентація книжки Валерія Пузіка «Я бачив його живим, мертвим і знову живим» https://bit.ly/35eo0Z0. Модеруватиме захід Світлана Бондар. Вхід вільний.

Нещодавно у «Видавництві Старого Лева» вийшла збірка оповідань письменника, військового добровольця Валерія Пузіка «Я бачив його живим, мертвим і знову живим». Автор розповідає історії, де береги Ікви, прифронтові міста, Одеса, хутір Обирок слугують фоном для подій, ці простори органічно доповнюють досвіди персонажів. Валерій описує сільські та урбаністичні краєвиди, внутрішні переживання і зовнішні події детально, майстерно та трохи відсторонено, даючи читачеві можливість дивитися на ситуації з власного ракурсу. Оповідання про почуття та стосунки, війну і повернення звідти спонукають задуматися про найважливіше.

На читачів чекає широкий спектр емоцій, а на відвідувачів презентації — тепла розмова. Не пропустіть!

Валерій Пузік — художник, письменник, режисер. Брав участь у бойових діях на Донбасі в складі батальйону Добровольчого українського корпусу Правого Сектору (ДУК ПС). Автор книжок «Бездомні пси», «Моноліт», у співавторстві написано книгу «Наші Котики. Бліндаж» та збірку поезій «Там, де вдома». Режисер документальних короткометражних стрічок і відеопоезій.

Світлана Бондар — журналістка, завідувачка літературно-драматичною частиною Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька.0 коментарів

Залишити коментар

avatar