16 Червня 2024, 19:37 | Реєстрація | Вхід
/ IV Перекладацький фестиваль Translatorium - 17 Листопада 2020

IV Перекладацький фестиваль Translatorium

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 17 Листопада 2020 (Вівторок)
Час: 23:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Онлайн
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1798


2-4 жовтня  ̶у̶ ̶Х̶м̶е̶л̶ь̶н̶и̶ц̶ь̶к̶о̶м̶у̶ ̶  в онлайн форматі відбудеться четвертий щорічний літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM

Наскрізна тема фестивалю 2020 — форма. Жодне повідомлення не існує поза формою, імпульс втілюється в думці, думка — в словах, слова набувають змісту у вислові, тексті. Щоразу перед людиною стоїть вибір слова для вираження навіть найпростішого… Повний кураторський текст читайте на сайті фестивалю: bit.ly/2ZRXkdY.

Цьогоріч фестиваль TRANSLATORIUM зазнає перекладу, зазнає певних формених змін, ставши онлайн майданчиком для спільної дискусії про форму, яка тримає, яка окреслює, яка допомагає зрозуміти, яка додає смислів, яка тягнеться до простоти, бувши складною.

«У 2020 усе точно буде інакше, але ми з командою працюємо над тим, щоби максимально зберегти атмосферу TRANSLATORIUM для тих, хто вже не вперше відвідує фестиваль. А для тих, хто ніяк не могли потрапити в Хмельницький, цей формат відкриє нові можливості, адже подія виходить за межі міста чи навіть країни. Тепер можна запросто відвідати фестиваль у будь-якій точці світу. Зізнаємося, ми самі дуже скучили за живим спілкуванням, однак здоров’я наших учасників і відвідувачів для нас важливіше. Цей рік — великий виклик і водночас можливість переосмислення і відкриття нового», — розповідає директорка фестивалю Таня Родіонова.

TRANSLATORIUM набуває ще однієї форми, оскільки поєднує не лише переклад та літературу, а й суміжні мистецтва — цього разу театральне. Однією з ключових подій фестивалю стане вистава «Дім» за п’єсою британської авторки Ніколи МакКартні, яку було перекладено під час Перекладацької резиденції TRANSLATORIUM навесні минулого року. Онлайнпрем’єра вистави відбудеться 17 листопада у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра та реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Протягом трьох днів відбудеться близько 15 подій різного формату за участі письменників і перекладачів з України та з-за кордону. Серед них — освітні лекції та воркшопи, професійні дискусії та музично-літературні проєкти.

Події транслюватимуться на YouTube-каналі фестивалю та сторінці у Facebook. 
Програма на сайті фестивалю:https://www.translatorium.com.ua/#program

 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar