03 Грудня 2022, 05:34 | Реєстрація | Вхід
/ «Твоя поетична листівка» запрошує авторів, ілюстраторів - 31 Липня 2020

«Твоя поетична листівка» запрошує авторів, ілюстраторів

Категорія: «Конкурси»
Дата: 31 Липня 2020 (П'ятниця)
Час: 00:00
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 925


На кожному заході чи фестивалі до нас постійно підходять з одним питанням - чи є у нас привітальні листівки? У попередніх комплектах вийшла друком чудова привітальна листівка із Днем народженням, яка миттєво стала однією з улюблених. Саме тому ми вирішили, що варто було би оголосити окремий набір авторів та ілюстраторів для такого комплекту.
Отже, тема нового комплекту листівок – «Свята, важливі дати та визначні події (як глобально, так і у житті кожної окремої людини)». Комплект буде видаватися протягом літа, і буде готовий орієнтовно на початку вересня. Ми хочемо показати, що привітальні листівки можуть бути небанальними та цікавими, оригінальними.
Мета проекту: Допомога талановитим поетам та ілюстраторам початківцям у їх саморозвитку та самореалізації шляхом видання їх робіт (поезій/ілюстрацій) у вигляді комплекту листівок.
За цей час ми видрукували десять видів комплектів листівок, розповіли про наш проект на радіо «Культура», провели презентації у сучасному коворкінгу «Лунотека» та Музеї ім. Максима Рильського, вийшли у фінал конкурсу соціальних проектів «Social Project Awards», презентували листівки на Інвестиційному Ярмарку культурних та креативних індустрій у м. Львів, брали участь у благодійній ярмарці «Чуйний Інстаграм», стали організаторами та спонсорами декількох творчих марафонів в Інстаграм, а наші листівки вже є у різних куточках України та світу.
Також ми видали брошуру «N(ORD)EN» із перекладами українських віршів на шведську мову. Учасники фестивалів «Гармидер», «Book Space Fest», «Ірпінський парнас» тощо.
УМОВИ УЧАСТІ ДЛЯ АВТОРІВ:

Надсилайте 3 поезії або короткі уривки прози (не більше 3-5 речень), які б розкривали тему комплекту на електронну адресу: vertolasveta@gmail.com із заголовком «Твоя поетична листівка» до 31 липня. Назва файлу – ваше прізвище, а на першій сторінці зазначайте ваше ПІБ, номер телефону, електронну пошту, а також посилання на ваші сторінки у соц. мережах, аби з вами було легше зв’язатися. Ми приймаємо поезії та прозу і українською, і російською мовою.
Якщо вашу поезію або прозу обере один із ілюстраторів – вона буде опублікована разом із іншими віршами у комплекті листівок. Про результати відбору ви дізнаєтеся тоді, коли до вашої листівки буде створена ілюстрація.
УМОВИ УЧАСТІ ДЛЯ ІЛЮСТРАТОРІВ:

Надсилайте приклади ваших робіт на електронну адресу: vertolasveta@gmail.com із темою «Твоя поетична листівка» до 31 липня. У листі зазначайте ваше ПІБ, номер телефону, електронну пошту, а також посилання на соц. мережі. Дедлайн на створення ілюстрації до 15 серпня.
Видання комплекту листівок здійснюється власним коштом (тобто ілюстратори та поети самі оплачують друк та обирають, яку кількість листівок замовити. Мінімальне замовлення – 20 власних листівок та оплата верстки - орієнтовно 150 гривень).
Іншу інформацію про проект, а також про наші досягнення у попередньому виданні листівок ви можете дізнатися за хештегом #твояпоетичналистівка, на офіційній сторінці проекту «Твоя поетична листівка» у Facebook, а також у профілі проекту в Інстаграмі @yourpoeticpostcard.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar