15 Квітня 2021, 21:35 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / «Твоя поетична листівка» шукає поетів, ілюстраторів - 29 Березня 2020

«Твоя поетична листівка» шукає поетів, ілюстраторів

Категорія: «Конкурси»
Дата: 29 Березня 2020 (Неділя)
Час: 01:00
Вартість: за умовами проекту
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 569


Знову купуєш у книгарні роман відомого закордонного письменника? Вважаєш, що сучасний український літературний процес не має цікавих постатей? Але це не так! Ми запрошуємо тебе взяти участь у нашому проекті, якщо ти лише мрієш про першу публікацію своєї поезії чи прози, або готовий(-а) проілюструвати твір іншої людини. Наш проект — це синтез мистецтв, який можна відчути на дотик. Це робота молодих поетів та ілюстраторів, які творять оригінально та цікаво. Наш проект — це твоя поетична листівка.

І тема нового комплекту листівок – «Природа/Екологія». Ми хочемо створити такі листівки, які б у зайвий раз показали, наскільки важливо берегти природу. Можете надсилати нам вірші/прозу про природу, пейзажні замальовки, або тексти-описи домашніх улюбленців чи якихось квіток. Ми не обмежуємо вас у творчості! У майбутньому, частина виручених коштів з реалізації проекту піде на проект «Trash bez mezh», який допомагає боротися з проблемою стихійних сміттєзвалищ в Україні.

Мета проекту: Допомога талановитим поетам та ілюстраторам початківцям у їх саморозвитку та самореалізації шляхом видання їх робіт (поезій/ілюстрацій) у вигляді комплекту листівок.

За цей час ми видрукували дев'ять видів комплектів листівок, розповіли про наш проект на радіо «Культура», провели презентації у сучасному коворкінгу «Лунотека» та Музеї ім. Максима Рильського, вийшли у фінал конкурсу соціальних проектів «Social Project Awards», презентували листівки на Інвестиційному Ярмарку культурних та креативних індустрій у м. Львів, брали участь у благодійній ярмарці «Чуйний Інстаграм», стали організаторами та спонсорами декількох творчих марафонів в Інстаграм, а наші листівки вже є у різних куточках України та світу.

Також ми видали брошуру «N(ORD)EN» #norden_project із перекладами українських віршів на шведську мову. Учасники фестивалів «Гармидер», «Book Space Fest», «Ірпінський парнас» тощо.


Умови участі для авторів

Надсилайте 3 поезії або короткі уривки прози (не більше 3-7 речень), які б розкривали заявлену тему на електронну адресу: vertolasveta@gmail.com із заголовком «Твоя поетична листівка» до 29 березня. Назва файлу – ваше прізвище, а на першій сторінці зазначайте ваше ПІБ, номер телефону, електронну пошту, а також посилання на ваші сторінки у соц. мережах, аби з вами було легше зв’язатися. Ми приймаємо поезії та прозу і українською, і російською мовою.

Якщо вашу поезію або прозу обере один із ілюстраторів – вона буде опублікована разом із іншими віршами у комплекті листівок. Про результати відбору ви дізнаєтеся тоді, коли до вашої листівки буде створена ілюстрація.

Умови участі для ілюстраторів

Надсилайте приклади ваших робіт на електронну адресу: vertolasveta@gmail.com із темою «Твоя поетична листівка» до 25 березня. У листі зазначайте ваше ПІБ, номер телефону, електронну пошту, а також посилання на соц. мережі.

Про результати відбору ви дізнаєтеся до 29 березня.

Видання комплекту листівок здійснюється власним коштом (тобто ілюстратори та поети самі оплачують друк та обирають, яку кількість листівок замовити. Мінімальне замовлення – 20 власних листівок та оплата верстки).

Після узгодження усіх деталей проекту із поетами, чиї вірші проілюстрували, та ілюстраторами, які пройшли відбір, буде укладено договір.

Іншу інформацію про проект, а також про наші досягнення у попередньому виданні листівок ви можете дізнатися за хештегом #твояпоетичналистівка, на офіційній сторінці проекту Твоя поетична листівка, а також у профілі проекту в Інстаграмі @yourpoeticpostcard .

Чекатимемо на ваш творчий доробок! 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar