06 Червня 2023, 16:08 | Реєстрація | Вхід
/ Павло Коробчук презентує «Ключові клапани» в Дніпрі - 8 Квітня 2019

Павло Коробчук презентує «Ключові клапани» в Дніпрі

Категорія: «Події»
Дата: 08 Квітня 2019 (Понеділок)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Дніпро
Місце: Книгарня-кав’ярня Старого Лева
Адреса: вул. Глінки, 20
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 594


Письменник Павло Коробчук презентує свою нову книжку «Ключові клапани»Модерує — Оля Василець. Це друга книжка великої прози Коробчука. Це історія про дружбу і зраду, славу і звинувачення, хворобу і любов, музику й мужність.

«Вирішив підсумувати час від точки дня Незалежності до сьогодення. Розмислами, історіями, героями показати — як час і нові знання змінюють наше минуле. Час змінює минуле. Кожне попереднє десятиліття породжує наступне. І це схоже на передачу генів: ось з’являється нібито нове десятиліття, але з генетичним матеріалом минулого десятиліття, з подібними рисами обличчя, і тому історії повторюються під зовсім неочікуваним кутом і в неочікуваних обставинах», – зауважує письменник про «Ключові клапани».

Перед читачем розгортається історія 4-х друзів: Дениса, Яна, Юри і Віти. Одного спекотного серпневого полудня діти виходять з музичної школи і зустрічають активістів, що святкують проголошення Незалежності України. Кожен герой роману дуже різний, як й музичні інструменти у їхніх руках — волторна, гітара, барабани і скрипка, — а відтак, й доля у друзів складається по-різному.

«Чотири головні герої «Ключових клапанів» — це чотири збірні образи — моїх друзів, недругів, просто красивих незнайомих облич на фотокартках. Я їх дуже довго збирав докупи, а ще довше формував хронологічну лінію сплетінь їхніх біографій. Кожен герой, і музичний інструмент кожного з них, — це символ того, як могла би розвиватися країна, якби вона була людиною. Чотири різні характери, чотири різні перспективи і стратегії. Хоча, про які стратегії можна говорити, якщо далеко не всі з них спрямовані на самовдосконалення… І слово "клапани” — це не так про серце, як про музику. Чому? Про це — в романі».

8 квітня, 18:30. Дніпро, Книгарня-кав’ярня Старого Лева, вул. Глінки, 20


0 коментарів

Залишити коментар

avatar