12 Червня 2024, 20:51 | Реєстрація | Вхід
/ «Єнотик Бо та повітряна куля» Ірини Лазуткіної - 6 Лютого 2019

«Єнотик Бо та повітряна куля» Ірини Лазуткіної

Категорія: «Події»
Дата: 06 Лютого 2019 (Середа)
Час: 20:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня-кав’ярня Видавництва Старого Лева
Адреса: вул. Прорізна, 10
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 794


Запрошуємо всіх шанувальників пригод та єнотиків на першу презентацію книжки «Єнотик Бо та повітряна куля» (ВСЛ) від письменниці Ірини Лазуткіної. 6 лютого, у середу, в київській книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Прорізна, 10) авторка розповість про те, як її захоплення польотами на повітряних кулях переросло у натхненну історію для дітей. Модеруватиме зустріч - поет Дмитро Лазуткін. Початок о 19:00.
 
«Навчання у школі пілотів – це шалений драйв, щоразу неповторні враження та пригоди, якими хочеться поділитися. Саме там, серед безлічі повітряних куль, що збираються в небо, починалася історія про єнотика Бо. А зараз маленький повітроплавець із великою мрією вже готовий розповісти найцікавіше про дружбу на землі та під хмарами. Приходьте слухати!», - розповідає авторка.
 
«Єнотик Бо та повітряна куля» – це історія для дітей про те, що дуже важливо мати свою мрію та йти до її реалізації. Головний герой книжки – Єнотик Бо мріяв навчитися літати на повітряній кулі. Та спершу він намалював свою мрію. Велетенську повітряну кулю, якою він керує сам, а з його наплічника визирає кротик Ом. Чи встигнуть друзі повернутися до початку «Монгольф’єрії», чи пробачить єнотикові вчитель Ас, чи вдасться Бо подарувати рожеву хмаринку подрузі Аї? Читайте про захопливі пригоди повітроплавців і дізнаєтеся про все.

 
Ірина Лазуткіна – журналістка, дитяча письменниця. Закінчила Київський національний університет ім. Грінченка. Навчалася у школі пілотів Київського повітроплавного товариства та була членкинею льотного екіпажу на Чемпіонаті України з повітроплавання. Працювала кореспонденткою на телебаченні і головною редакторкою часопису «Я - повітроплавець». Учасниця поетичних фестивалів «Трипільське коло», «Йогансен fest», «Terra poeticа», «Київські лаври». Фіналістка літературного конкурсу «Dictum». Лауреатка гран-прі фестивалю буктрейлерів «Book fashion» за найкращий сценарій.


6 лютого, 19:00. Книгарня Старого Лева. Kyiv Edition, вул. Прорізна, 10


0 коментарів

Залишити коментар

avatar