09 Травня 2021, 18:44 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / «Твоя поетична листівка» шукає авторів, ілюстраторів - 25 Січня 2019

«Твоя поетична листівка» шукає авторів, ілюстраторів

Категорія: «Конкурси»
Дата: 25 Січня 2019 (П'ятниця)
Час: 01:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: patronus1997
Кількість переглядів: 1565


Знову купуєш у книгарні роман відомого закордонного письменника? Вважаєш, що сучасний український літературний процес не має цікавих постатей? Але це не так! 

Проект «Твоя поетична листівка» запрошує взяти участь у своєму проекті, якщо ти лише мрієш про першу публікацію своєї поезії чи прози, або готовий(-а) проілюструвати твір іншої людини. «Твоя поетична листівка» — це синтез мистецтв, який можна відчути на дотик. Це робота молодих поетів та ілюстраторів, які творять оригінально та цікаво. Наш проект — це твоя поетична листівка.

І тема нового комплекту листівок – «Жінка». Ми хочемо створити такі листівки, які б показали образ жінки у всій його різноманітності, тому приймаємо різні погляди на те, якою вона може бути, у якій сфері реалізувати себе тощо.

Мета проекту: Допомога молодим талановитим поетам та ілюстраторам у їх саморозвитку та самореалізації шляхом видання їх робіт (поезій/ілюстрацій) у вигляді комплекту листівок.

За цей час проект видрукував п’ять видів комплектів листівок, розповіли про свій проект на радіо «Культура», провели презентації у сучасному коворкінгу «Лунотека» та Музеї ім. Максима Рильського, вийшли у фінал конкурсу соціальних проектів «Social Project Awards», презентували листівки на Інвестиційному Ярмарку культурних та креативних індустрій у м. Львів, брали участь у благодійній ярмарці «Чуйний Інстаграм», стали організаторами та спонсорами декількох творчих марафонів в Інстаграм, а наші листівки вже є у різних куточках України та світу. Проект хоче зацікавити молодь цікавим українським контентом, і зробити це не у стилі «уроків української літератури у школі», а сучасно, креативно та оригінально.

Умови участі для авторів:

1. Надсилайте 3 поезії або короткі уривки прози (не більше 3-5 речень), які б розкривали тему жінки на електронну адресу: vertolasveta@gmail.com із заголовком «Твоя поетична листівка» до 25 січня. Назва файлу – ваше прізвище, а на першій сторінці зазначайте ваше ПІБ, номер телефону, електронну пошту, а також посилання на ваші сторінки у соц. мережах, аби з вами було легше зв’язатися. Ми приймаємо поезії та прозу і українською, і російською мовою.

2. Якщо вашу поезію або прозу обере один із ілюстраторів – вона буде опублікована разом із іншими віршами у комплекті листівок. Про результати відбору ви дізнаєтеся тоді, коли до вашої листівки буде створена ілюстрація. 

Умови участі для ілюстраторів:

1. Надсилайте приклади ваших робіт на електронну адресу: vertolasveta@gmail.com із темою «Твоя поетична листівка» до 20 січня. У листі зазначайте ваше ПІБ, номер телефону, електронну пошту, а також посилання на соц. мережі.
2. Про результати відбору ви дізнаєтеся до 25 січня.

Видання комплекту листівок здійснюється власним коштом (тобто ілюстратори та поети самі оплачують друк та обирають, яку кількість листівок замовити. Мінімальне замовлення – 10 власних листівок та оплата верстки).

Після узгодження усіх деталей проекту із поетами, чиї вірші проілюстрували, та ілюстраторами, які пройшли відбір, буде укладено договір.

Іншу інформацію про проект, а також про наші досягнення у попередньому виданні листівок ви можете дізнатися за хештегом #твояпоетичналистівка, на офіційній сторінці проекту Твоя поетична листівка, а також у профілі проекту в Інстаграмі @yourpoeticpostcard.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar