02 Червня 2023, 11:27 | Реєстрація | Вхід
/ Нова Європа: Чи може духовність перемогти популізм? - 17 Грудня 2018

Нова Європа: Чи може духовність перемогти популізм?

Категорія: «Події»
Дата: 17 Грудня 2018 (Понеділок)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 596


Київська Книгарня «Є», Центр «Нова Європа» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на публічну дискусію «Нова Європа: Чи може духовність перемогти популізм?» з нагоди виходу книжки «Нова Європа», що відбудеться 17 грудня. Учасники: владика Борис (Ґудзяк), Мар’яна Савка. Початок – о 18:30. Модераторка – Катерина Зарембо.

Під час дискусії владика Борис (Ґудзяк) і Мар’яна Савка поділяться з аудиторією своїми рефлексіями щодо візії Нової Європи. Що криється за популярним гаслом «Україна – це Європа»? Чи лише географічне розташування та історичний контекст, чи спільні цінності та схожа ментальність? Чи потрібно Україні членство в ЄС? Як наша держава може вплинути на розвиток Європи і водночас як може змінитися сама?


У збірці есеїв «Нова Європа», ініційованій Центром «Нова Європа» та «Видавництвом Старого Лева», відомі українці-інтелектуали – історики, політики, журналісти, релігійні та громадські діячі – розповідають про своє бачення України та її місце в Європі. Вони діляться нетривіальними думками, які будуть цікаві і скептикам, і оптимістам, а також тим, хто намагається сформувати власну візію розвитку нашої країни.


Київська Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота». Тел.: (044) 235 88 54


0 коментарів

Залишити коментар

avatar