22 Травня 2024, 15:52 | Реєстрація | Вхід
/ «Темний бік будинку» Марини Макущенко у Києві - 7 Грудня 2018

«Темний бік будинку» Марини Макущенко у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 07 Грудня 2018 (П'ятниця)
Час: 20:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня-кав’ярня Видавництва Старого Лева
Адреса: вул. Прорізна, 10
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 748


У п’ятницю, 7 грудня, о 19:00 у книгарні-кав’ярні «Видавництва Старого Лева» у Києві (вул. Прорізна, 10) зустрінуться фентезі та міські історії. Авторка таємничої повісті про київських домовиків Марина Макущенко та блогерка і запійна читака фентезі Ксенія Сокульська розкажуть про те, що це за жанр міське фентезі та як вживаються міфічні істоти та історичні споруди Києва у книжці «Темний бік будинку». Вхід вільний.

«Щоб побачити дивовижний світ, іноді необов'язково потрапляти у минуле чи провалюватися в паралельний всесвіт. Часом його можна знайти поруч – за маленькими дверцятами, за рогом тінистої алеї, у кам'яниці на сусідній вулиці. Чарівне може існувати поряд з нами – переконують автори, які пишуть у жанрі міського фентезі. І, читаючи "Темний бік будинку" Марини Макущенко, дуже хочеться купити шоколадку спеціально для домовика – про всяк випадок, а раптом все ж таки дива можливі?», – каже Ксенія Сокульська.


Історію записала письменниця та мисливиця за враженнями — після того, як особисто обійшла усі кімнати, зазирнула в пічки та кутки Будинків. Провела інтерв'ю з істориками та попрацювала в архівах, вивчаючи історію та міфи Києва. За збереження історичної архітектури авторка боролася як телевізійна журналістка, та як мрійниця вона бореться за те, щоби старі Будинки жили заради нових ідей і нових Духів.

За сюжетом, люди покинули красиві столичні маєтки, але забули забрати Духів Будинків. Голодні, самотні та невидимі мешканці продовжують захищати оселі та понад усе шанують споконвічні традиції. Яра — донька звичайного київського домовика — завжди підозрювала, що вона не така, як усі. Дівчина опиняється у вирі потойбічних інтриг і дізнається страшну таємницю свого народження. Та саме її інакшість допомагає їй протистояти злу, знайти кохання та зрештою порозумітись із батьками.
0 коментарів

Залишити коментар

avatar