18 Квітня 2024, 11:41 | Реєстрація | Вхід
/ Прийом заявок на Премію міста літератури ЮНЕСКО - 16 Жовтня 2018

Прийом заявок на Премію міста літератури ЮНЕСКО

Категорія: «Конкурси»
Дата: 16 Жовтня 2018 (Вівторок)
Час: 00:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 3219


З 1 вересня по 16 жовтня 2018 року у Львові приймають заявки від авторів на всеукраїнську Премію міста літератури ЮНЕСКО.

Премія міста літератури ЮНЕСКО – це щорічна всеукраїнська літературна премія, що присуджується автору або перекладачеві за оригінальний або перекладний художній твір, який вперше опублікований українською мовою у попередньому календарному році. Премія заснована задля вшанування творів сучасної літератури та надання їм суспільного резонансу.

Основні принци літературної Премії: артикулювання цінностей людяності, прокладання мостів порозуміння, підтримка свободи слова і самовираження, міжкультурна комунікація та виховування толерантності.

Твір автора повинен відповідати загальноприйнятим гуманістичним цінностям, його зміст не повинен ображати чи принижувати честь та гідність українського народу, а також не може пропагувати сепаратизм. Не прийматимуть до розгляду твори з ознаками плагіату та/або з порушенням авторського права. Крім того, номінований твір повинен бути доступним у друкованому та/або електронному вигляді.


Переможець Премії за оцінками журі отримує грошову винагороду в розмірі 150 тис. грн. Проте сам автор не може подаватися на участь в конкурсі: заявки на призначення Премії мають право подавати професійні, творчі організації, установи і заклади культури та освіти різних форм власності, бібліотеки, громадські організації, видавництва, книгарні. 

До заявки необхідно додати примірник твору та згоду автора чи перекладача на розгляд твору в межах Премії. Документи потрібно подавати за адресою м. Львів, пл. Ринок, 1 Львівська міська рада (Центр надання адміністративних послуг), поштовий індекс – 79008.

Книги, подані на розгляд, не повертаються та зберігаються в Управлінні культури Львівської міської ради. За умови надання примірників твору для оцінювання без згоди автора/перекладача цей твір до розгляду не допускатимуть.

За детальнішою інформацією звертатися у відділ програм та проектів управління культури Львівської міської ради за телефоном (032) 235 48 82, контактна особа – Мар’яна Загоруйко, або написати на електронну скриньку: Lvivprize@gmail.com.

Ознайомитись з Положенням про Премію міста літератури ЮНЕСКО можна за посиланням: https://www8.city-adm.lviv.ua/Pool/Info/doclmr_1.NSF/(SearchForWeb)/73CA0E3ABB00BBFFC22582980036BCA3?OpenDocument


0 коментарів

Залишити коментар

avatar