25 Вересня 2020, 12:00 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Давід Фоенкінос презентує «Ніжність» у Києві - 19 Квітня 2018

Давід Фоенкінос презентує «Ніжність» у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 19 Квітня 2018 (Четвер)
Час: 16:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Кінотеатр «Київ»
Адреса: вул. Велика Васильківська, 19
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 528


«Видавництво Старого Лева» запрошує на зустріч із культовим французьким письменником та сценаристом Давідом Фоенкіносом у Києві. У рамках фестивалю «Французька весна» автор презентуватиме свій найвідоміший роман «Ніжність», який вперше вийде українською мовою у «Видавництві Старого Лева»

У четвер, 19 квітня, у Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19) Давід Фоенкінос розповість про свою книгу, яка підкорила мільйони читачів у цілому світі і була перекладена 30 мовами. Саме за нею зняли однойменний фільм із Одрі Тоту у головній ролі. Початок зустрічі о 16.00, модератор – Ірина Славінська. 


В Україну Давід Фоенкінос приїде разом із братом – режисером Стефаном Фоенкіносом – на фестиваль «Французька весна» на запрошення Французького інституту в Україні. 

Роман «Ніжність» – глибока, витончена і несподівана історія про кохання та втрату. Головна героїня, Наталі, втративши коханого Франсуа, не реагує на будь-які прояви уваги від чоловіків. Лише справжня ніжність здатна її зворушити і пробудити від суму. Книгу українською переклала Ірина Серебрякова. Над обкладинкою українського видання працювала Тетяна Омельченко

У Франції «Ніжність» була номінована на усі п’ять найбільших французьких літературних премій. На батьківщині роман став бестселером, продано понад 1 мільйон примірників. А невдовзі Давід Фоенкінос разом із Стефаном Фоенкіносом екранізували «Ніжність». 2011 року вийшов однойменний художній фільм, де головні ролі виконали Одрі Тоту та Франсуа Дам’єн. Більше про роман https://starylev.com.ua/nizhnist


Давід Фоенкінос – французький письменник та сценарист. Автор 15 романів, один з найпопулярніших франкомовних романістів. Книги Фоенкіноса перекладені близько тридцятьма мовами та отримали понад 10 визначних нагород. Народився 24 жовтня 1974 року в Парижі. Закінчив Сорбонну, де вивчав філологію. Вчився в Паризькій джазовій школі по класу гітари. Пише сценарії для таких французьких режисерів як Седрік Клапіш та Жак Дуайон. 2010 року зіграв роль батька Барбари у фільмі Ремі Безансона «Сексу багато не буває» (фр. Un heureux événement). 2011 року за мотивами його роману «Ніжність» було знято фільм.

Партнери «Французької весни» в Україні: Французький інститут в Україні, Посольство Франції в Україні, «Alliance française», «УкрСиббанк», «Crédit Agricole», «Premier Hotels and Resorts».

Київ, Кiнотеатр «Київ», вул. Велика Васильківська, 19


0 коментарів

Залишити коментар

avatar