26 Вересня 2020, 21:42 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Французький письменник Давід Фоенкінос – у Львові - 18 Квітня 2018

Французький письменник Давід Фоенкінос – у Львові

Категорія: «Події»
Дата: 18 Квітня 2018 (Середа)
Час: 16:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Готель «Леополіс» (зал «Карелія»)
Адреса: вул. Театральна 16
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 507


«Видавництво Старого Лева» запрошує на зустріч із культовим французьким письменником та сценаристом Давідом Фоенкіносом у Львові. У рамках фестивалю «Французька весна» автор презентуватиме свій найвідоміший роман «Ніжність», який вперше вийде українською мовою у «Видавництві Старого Лева»

У середу, 18 квітня, у готелі «Леополіс» (зал «Карелія», вул. Театральна 16) Давід Фоенкінос розповість про свою книгу, яка підкорила мільйони читачів у цілому світі і була перекладена 30 мовами. Саме за нею зняли однойменний фільм із Одрі Тоту у головній ролі. Початок зустрічі о 16.30, модератор – Мар’яна Савка. Вхід вільний.

В Україну Давід Фоенкінос приїде разом із братом – режисером Стефаном Фоенкіносом – на фестиваль «Французька весна» на запрошення Французького інституту в Україні. 


Роман «Ніжність» – глибока, витончена і несподівана історія про кохання та втрату. Головна героїня, Наталі, втративши коханого Франсуа, не реагує на будь-які прояви уваги від чоловіків. Лише справжня ніжність здатна її зворушити і пробудити від суму. Книгу українською переклала Ірина Серебрякова. Над обкладинкою українського видання працювала Тетяна Омельченко

У Франції «Ніжність» була номінована на усі п’ять найбільших французьких літературних премій. На батьківщині роман став бестселером, продано понад 1 мільйон примірників. А невдовзі Давід Фоенкінос разом із Стефаном Фоенкіносом екранізували «Ніжність». 2011 року вийшов однойменний художній фільм, де головні ролі виконали Одрі Тоту та Франсуа Дам’єн. Детальніше про роман «Ніжність» https://starylev.com.ua/nizhnist.

Давід Фоенкінос – французький письменник та сценарист. Автор 15 романів, один з найпопулярніших франкомовних романістів. Книги Фоенкіноса перекладені близько тридцятьма мовами та отримали понад 10 визначних нагород. Народився 24 жовтня 1974 року в Парижі. Закінчив Сорбонну, де вивчав філологію. Вчився в Паризькій джазовій школі по класу гітари. Пише сценарії для таких французьких режисерів як Седрік Клапіш та Жак Дуайон. 2010 року зіграв роль батька Барбари у фільмі Ремі Безансона «Сексу багато не буває» (фр. Un heureux événement). 2011 року за мотивами його роману «Ніжність» було знято фільм.

Партнери «Французької весни» в Україні: Французький інститут в Україні, Посольство Франції в Україні, «Alliance française», «УкрСиббанк», «Crédit Agricole», «Premier Hotels and Resorts».

18 квітня, у готелі «Леополіс» (зал «Карелія», вул. Театральна 16)


0 коментарів

Залишити коментар

avatar