23 Листопада 2020, 23:49 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / ІV конкурс поезії та авторської пісні «Хортицькі дзвони» - 15 Жовтня 2017

ІV конкурс поезії та авторської пісні «Хортицькі дзвони»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 15 Жовтня 2017 (Неділя)
Час: 00:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: urda
Кількість переглядів: 4286


Розпочато прийом творчих робіт на у ІV Всеукраїнський конкурс молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони»

Чекаємо на творчі доробки молодих авторів від 15 до 25 років у номінаціях «поезія» і «авторська пісня». Прийом робіт буде тривати до 15 жовтня 2017 року. 

Цього року конкурс «Хортицькі дзвони» проводиться вже вчетверте. Він започаткований творчою і науковою громадськістю України у пам’ять про талановиту українську поетесу і автора пісень Марину Брацило, яка трагічно загинула 2013 року. За три повні роки існування конкурсу вдалося відкрити чимало молодих самобутніх талантів у поезії і пісенній творчості. Фінальні заходи і нагородження переможців відбуваються на початку грудня у Запоріжжі, рідному місті Марини. Конкурсанти відзначаються дипломами, грошовою премією, а їх найкращі твори видаються в альманасі «Хортицькі дзвони».


Умови участі у ІV Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони»

1. Конкурс поетів-початківців та тих, хто шукає себе в українській авторській пісні, проводиться у двох номінаціях: «Поезія» та «Авторська пісня». У межах основних номінацій можна також позмагатися за спецпризи:

у номінації «Поезія»:
  • спецприз за патріотичні мотиви в поезії;
  • спецприз за висвітлення в поезії теми збереження родинних цінностей;
  • спецприз Міжнародної асоціації гумористів і сатириків «Весела Січ»;
у номінації «Авторська пісня»:
  • спецприз за написання однієї чи декількох пісень на слова Марини Брацило.
2. До участі в конкурсі допускаються молоді автори віком від 15 до 25 років, які у визначений термін подали до розгляду журі рукописи власних поетичних творів (мова конкурсу – державна – українська) чи аудіозаписи пісень.
Можливе подання матеріалів на конкурс одразу в обох номінаціях.

3. Рукописи поетичних творів (20-25 віршів) надаються у програмі Microsoft Word (* doc, * rtf), шрифтом № 14 (Times New Roman), через 1,5 інтервал, на папері формату А-4 ; усі поля (верхнє, нижнє, праве, ліве) – 2 см;
- аудіозапис двох пісень на цифрових носіях та тексти до них.

4. До рукописів додаються:
· анкета учасника;
· автобіографія;
· фотокартка розміром 10 х 15;
· повна домашня адреса, номер мобільного телефона та e-mail.

5. Журі не розглядає твори, які мають антиукраїнський характер; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або написані суржиком.

6. Подані рукописи не повертаються і не рецензуються.

7. Для сприяння більшій об’єктивності відбору переможців, Оргкомітет, згідно з Положенням, надає для розгляду Журі конкурсні роботи в анонімному порядку (під псевдонімами) згідно з реєстрацією.

8. Положенням про конкурс передбачається кількісний ліміт переможців (лауреатів) конкурсу в кожній номінації – не більше чотирьох осіб (І, ІІ та ІІІ місця), яким присвоюється звання " Лауреат конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило". Окрім переможців, Журі визначає також двох дипломантів (по одному в кожній номінації), яким присвоюється звання "Дипломант конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило". Визначаються також переможці в межах зазначених спецпризів. У разі низької якості творів Журі конкурсу уповноважене не відзначати жодного лауреата (дипломанта) конкурсу на рік.

Додаткова інформація щодо проведення Конкурсу на сайтах Запорізького національного університету та www.bratsylo.com.ua, за тел. 061-289-12-82 (кафедра українознавства),
067-648-17-17, 099-055-46-07 (координатор Стадніченко Ольга Олександрівна).

Рукописи до 15.10.2017 року надсилати на адресу оргкомітету ( e-mail: stadnichenkoo-1@ukr.net, або подавати особисто: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66а, Запорізький національний університет, кафедра українознавства (корп. 2, ауд.413).
Презентація авторів, які взяли участь у конкурсі, оголошення переможців та церемонія їх нагородження за участю широких кіл громадськості відбудеться в Запорізькому національному університеті до 2 грудня 2015 року на Гала-концерті, приуроченому до дня народження поетеси та пісняра Марини Брацило.


Сторінка Конкурсу: https://goo.gl/WCs4B0


2 коментарів

avatar
0
1 Anastasia Kosmayenko • 19:15, 14 Жовтня 2017
Скажіть, будь ласка, де взяти бланк анкети учасника?
avatar
Добрий день!
Напишіть, будь ласка, на пошту або сюди https://www.facebook.com/profile.php?id=100004114140824, бо організатори конкурсу наврядчи читають коментарі.

Залишити коментар

avatar