07 Травня 2021, 15:16 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Засідання літературної студії «Сім герц» - 23 Березня 2017

Засідання літературної студії «Сім герц»

Категорія: «Події»
Дата: 23 Березня 2017 (Четвер)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 5-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 430


Тернопільська Книгарня «Є» запрошує усіх охочих на засідання літературної студії «Сім герц». Захід відбудеться 23 березня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Вітяк.

Любите літературу? Багато читаєте? Пишете власні твори та бажаєте показати їх широкому загалові й вислухати справедливу критику? Запрошуємо на регулярні засідання літературної студії «Сім Герц» – можливо, саме Вас бракує українській літературі!

«Сім герц» – літгенерація свідомої молоді, котра намагається абстрагуватись від нав’язливих поетичних кліше, ідіостильних копірайтів та графоманських епатажних тенденцій. Безперервна робота над гравіруванням текстів, розширення ідейно-тематичних кіл стали для нас непорушними правилами. Вірші більшою мірою тяжіють до артгаусного, елітарного письменства. Превалює філософська лірика з усіма її модифікаціями.
Про обопільні досягнення говорити поки рано, тим не менше, майже у кожного з літстудійців є персональні успіхи за діяльність на творчому поприщі.

Практикуємо метод «електричного стільця», перейнятий у німецької «групи 47», за якого людина, котра презентує свій текст, сідає посередині аудиторії і мовчки вислуховує критичні оцінки та слухацькі відгуки. Опісля того, поет висловлює свою позицію з приводу почутого, інтерпретує текстабо ж певні його частини.


Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 5-9. Тел.: (0352) 254 459


0 коментарів

Залишити коментар

avatar