18 Серпня 2022, 05:35 | Реєстрація | Вхід
/ Четверта річниця літературної студії «Сім герц» - 15 Лютого 2017

Четверта річниця літературної студії «Сім герц»

Категорія: «Події»
Дата: 15 Лютого 2017 (Середа)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 7-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 845


Тернопільська Книгарня «Є» запрошує на поетичні читання та святкування четвертої річниці від створення літературної студії «Сім герц», які відбудуться 15 лютого. Початок – о 18.00. Модератор — Юрій Матевощук.

Пишучи, ми зливаємося зі своїми творами, стаємо рядками, словами, складами, звуками. За 4 роки діяльності літературну студію «Сім Герц» можна по праву назвати єдиним цілим, яке вливається у літературний процес, займаючи там окрему нішу. Про здобутки, порозуміння, труднощі і, найголовніше, творчість учасників почуйте у поетичному вечорі під назвою «4:7».

Літературна студія «Сім герц» – літгенерація свідомої молоді, котра намагається абстрагуватись від нав’язливих поетичних кліше, ідіостильних копірайтів та графоманських епатажних тенденцій. Безперервна робота над гравіруванням текстів, розширення ідейно-тематичних кіл стали для нас непорушними правилами. Вірші більшою мірою тяжіють до артхаусного, елітарного письменства. Превалює філософська лірика з усіма її модифікаціями.


Про обопільні досягнення говорити поки рано, тим не менше, майже у кожного з літстудійців є персональні успіхи за діяльність на творчому поприщі.

Практикуємо метод «електричного стільця», перейнятий у німецької «групи 47», за якого людина, котра презентує свій текст, сідає посередині аудиторії і мовчки вислуховує критичні оцінки та слухацькі відгуки. Опісля того, поет висловлює свою позицію з приводу почутого, інтерпретує текст, або ж певні його частини.

Під час заходу відбудеться показ відеопоезій Юрія Вітяка.

Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 7-9. Вхід вільний


0 коментарів

Залишити коментар

avatar