27 June 2022, 21:46 | Реєстрація | Вхід
/ Засідання літературної студії «Сім герц» - 6 April 2017

Засідання літературної студії «Сім герц»

Категорія: «Події»
Дата: 06 April 2017 (Thursday)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 5-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 638


Тернопільська Книгарня «Є» запрошує усіх охочих на засідання літературної студії «Сім герц». Захід відбудеться 6 квітня. Початок – о 18.00. Модератор та керівник — Юрій Вітяк.

Любите літературу? Багато читаєте? Пишете власні твори та бажаєте показати їх широкому загалу та вислухати справедливу критику?

Запрошуємо на регулярні засідання літературної студії «Сім Герц» – можливо, саме вас не вистачає українській літературі!

«Сім герц» – літгенерація свідомої молоді, котра намагається абстрагуватись від нав’язливих поетичних кліше, ідіостильних копірайтів та графоманських епатажних тенденцій. Безперервна робота над гравіруванням текстів, розширення ідейно-тематичних кіл стали для нас непорушними правилами. Вірші більшою мірою тяжіють до арт-гаусного, елітарного письменства. Превалює філософська лірика з усіма її модифікаціями.
Про обопільні досягнення говорити поки рано, тим не менше, майже у кожного з літстудійців є персональні успіхи за діяльність на творчому поприщі.

Практикуємо метод «електричного стільця», перейнятий у німецької «групи 47», за якого людина, котра презентує свій текст, сідає посередині аудиторії і мовчки вислуховує критичні оцінки та слухацькі відгуки. Опісля того поет висловлює власну позицію з приводу почутого, інтерпретує текст, або ж певні його частини.


Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 5-9. Тел.: (0352) 254 459


0 коментарів

Залишити коментар

avatar