26 Лютого 2024, 20:09 | Реєстрація | Вхід
/ «Афористичні етюди» Андрія Содомори у Львові - 24 Січня 2017

«Афористичні етюди» Андрія Содомори у Львові

Категорія: «Події»
Дата: 24 Січня 2017 (Вівторок)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: просп. Свободи, 7
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1023


Львівська Книгарня «Є» та видавництво «Апріорі» запрошують на презентацію книжки Андрія Содомори «Афористичні етюди», що відбудеться 24 січня. Початок — о 18.30. Модератор – Василь Ґабор.

Зібрані у цій книжці афористичні етюди – це зв’язна, в есеїстичному ключі, бесіда про вічне: про світ і людину в ньому, що за ненастанних, упродовж тисячоліть, змін усе-таки в чомусь найсуттєвішому залишаються незмінними, впізнаваними, «про речі, що кожній людині вкрай потрібні, близькі» (Горацій), людині античній – і сучасній… Низка латинських сентенцій, що послужили тут заголовками для етюдів, впроваджено в обіг уперше.

Андрій Содомора – письменник, перекладач, кандидат філологічних наук, професор кафедри класичної філології Львівського національного університету ім. Івана Франка. Автор перекладів з давньогрецької творів Менандра, Арістофана, Софокла, Есхіла, Евріпіда; з латинської творів Горація, Овідія, Лукреція, Сенеки, римських елегійних поетів; прозових творів «Жива античність», «Наодинці зі словом», «Під чужою тінню», «Сивий вітер», «Лініями долі», «Студії одного вірша»; поетичної збірки «Наодинці зі Львовом».Член Національної спілки письменників України, дійсний член Наукового товариства імені Шевченка. Лауреат премій імені Максима Рильського, літературної Нагороди Антоновичів, обласної премії імені Михайла Возняка, державної премії ім. Григорія Кочура та премії «Книга року» літературного сайтуЛітАкцент у номінації «Художня література» (за книгу малої прози «Сльози речей»).

Львівська Книгарня «Є», просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68


0 коментарів

Залишити коментар

avatar