02 Березня 2024, 05:34 | Реєстрація | Вхід
/ Дитяча субота у Києві: «Місто Тіней» Мії Марченко - 17 Грудня 2016

Дитяча субота у Києві: «Місто Тіней» Мії Марченко

Категорія: «Події»
Дата: 17 Грудня 2016 (Субота)
Час: 12:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1760


Київська Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують дітей 9-12 років та їхніх батьків на казкову презентацію різдвяної фантастично-містичної казкової повісті Мії Марченко «Місто Тіней» із популярної серії для дітей середнього шкільного віку «Книжка про мене». Захід відбудеться 17 грудня. Початок – о 12.00. Модератор – головний редактор видавництва «Фонтан казок», письменник Іван Андрусяк.

Янгол, вирізаний зі слонової кістки, — єдине, що залишилося дванад­цятирічній Марті від матері. Її життя змінилося назавжди: переїзд, нова школа, чуже місто й заклопотаний батько, якого вона майже не знає. Чи зможуть вони порозумітися? Чи зустріне Марта нових друзів, особли­во коли на єдину її цінну річ тепер полюють одразу дві магічні істоти: золотоокий сажотрус і таємничий залізний птах? І чи зможе зневірена дівчинка віднайти в душі ту силу, яка перетворить скуте кригою Місто тіней на Королівство Золотих Веж?

Дебютна повість Мії Марченко «Місто Тіней» — переможець конкур­су «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до створен­ня книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини. Також повість відзначена Корнійчуковською премією і здобула перемогу в конкурсі «Коронація слова» в номінації «Найкращий прозовий твір для дітей се­реднього шкільного віку». Проілюструвала книжку відома художниця Надія Дойчева-Бут.

«Місто Тіней» Мії Марченко із серії «Книжка про мене» – ідеальний різдвяний подарунок для вашої дитини середнього шкільного віку.

Київська Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел.: (044) 235 88 54


0 коментарів

Залишити коментар

avatar