29 Лютого 2024, 23:41 | Реєстрація | Вхід
/ Збірка «Фонтан казок. Сучасні українські казки» - 1 Червня 2019

Збірка «Фонтан казок. Сучасні українські казки»

Категорія: «Події»
Дата: 01 Червня 2019 (Субота)
Час: 13:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 884


Видавництво «Фонтан казок» і київська книгарня «Є» запрошують 1 червня о 14:00 на ігрову презентацію унікальної книжки – збірки «Фонтан казок. Сучасні українські казки».

У ній читачі зможуть прочитати 21 казку від сучасних українських дитячих письменників – Юрія Винничука, Івана Андрусяка, Олега Чаклуна, Сашка Дерманського, Галини Малик, Зірки Мензатюк, Галини Манів, Богдани Матіяш, Олександра Гавроша, Дарини Сингаївської, Юлії Вротної, Галини Ткачук, Саші Кочубей, Ірен Роздобудько, Лесі Ворониної, Василя Карп’юка, Соні Атлантової, Юрія Бедрика, Катерини Штанко, Оксани Лущевської та Марії Морозенко.

У збірці можна буде знайти як казки від уже відомих дитячих письменників, так і ще юних, але дуже цікавих і талановитих. Зібрав ці казки під однією обкладинкою і упорядкував їх в єдину збірку письменник і головний редактор видавництва «Фонтан казок» Іван Андрусяк. Він вважає, що ця збірка унікальна для України, бо є фактично першою антологією саме сучасних українських авторських казок.

Іван Андрусяк переконаний, що сучасні українські діти мають читати не лише українські народні казки, а й казки сучасні, в героях яких зможуть впізнати себе. І запевняє, що ці казки активно пишуть дитячі письменники:

«Мені особливо імпонує те, що ці казки дуже різноманітні. Тут і тексти, які органічно виростають із традицій: казка-притча, міфологічна казка, сучасні варіації казок про тварин тощо; але водночас маємо і казку-анекдот, віршовану казку, казку-квест, психотератевтичну казку, магічно-фантастичну, фентезійну, казку-гру, ба навіть казку-трилер…

Словом, в цій книжці кожен знайде собі казку до смаку, адже це фактично перша антологія сучасної української казки!»

На презентацію завітають автори збірки, письменники Олег Чаклун, Леся Воронина, Марія Морозенко, Дарина Сингаївська, Галина Манів, Катерина Штанко, Саша Кочубей, Богдана Матіяш. Модератор – Іван Андрусяк.


1 червня, 14:00. Книгарня «Є», Київ, вул. Лисенка, 3


0 коментарів

Залишити коментар

avatar