21 Червня 2024, 06:49 | Реєстрація | Вхід
/ Втрата дому. Від особистої історії – до поезії - 19 Червня 2016

Втрата дому. Від особистої історії – до поезії

Категорія: «Події»
Дата: 19 Червня 2016 (Неділя)
Час: 15:00
Місто: Київ
Місце: Дах Дому освіти і культури «Майстер клас»
Адреса: вул. Лаврська, 16а
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 953


Історії про дім завжди здаються інтимними і приватними. Незалежно від того чи це історії про дім втрачений чи про дім віднайдений. Втім поезія дає ключ до об’єднання побутових, історичних та буттєвих сенсів. І перетворює дім на точку відліку для людського емоційного досвіду.

19 червня Видавництво Старого Лева долучається до V АРТ-ФОРУМУ «Дім, у якому ми живемо…» у Домі освіти і культури «Майстер клас» поетичним марафоном. Автори поетичної серії видавництва розкажуть чотири інтимні й водночас універсальні історії про дім. 

Звучатимуть вірші Любові Якимчук зі збірки «Абрикоси Донбасу», вірші Юлії Мусаковської зі збірки «Чоловіки, жінки та діти» (читає Ніка Новікова), вірші вірменської поетки Сони Ван зі збірки «Лібрето для пустелі» (читає Саломе Енгибарян) та вірші Олени Гусейнової з майбутньої книжки «Супергерої» (у супроводі вокалістки етно-лаунж проекту «Shopping Hour» Олени Львової). Ви помандруєте від українського сходу до українського заходу, від Вірменії до Айзейбарджану. Ви побачите великий дім від горища до підвалу. Ви почуєте голоси дому.


Інформація про учасників марафону:

  • Саломе Енгибарян — представник київської вірменської громади. Завідувач відділу обслуговування Центральної бібліотеки для дітей ім. Шевченка у м. Києві.
  • Любов Якимчук — українська поетка та журналістка. До 2008 мешкала в Луганську. Її батьки виїхали з окупованих територій у лютому 2015 року. Авторка поетичних збірок «, як МОДА» та «Абрикоси Донбасу». Вірші перекладені англійською, шведською, німецькою, французькою, польською, словацькою, російською та на іврит.
  • Юлія Мусаковська — українська письменниця та поетеса. Працює в царині зв`язків з громадськістю. Авторка кількох поетичних збірок. ЇЇ вірші перекладалися англійською, болгарською, російською та німецькою мовами.
  • Ніка Новікова — українська письменниця. Художник-ілюстратор. Нині працює у сфері медіаправа, ілюструє книжки, бере участь у розробці настільних ігор, працює над графічними новелами.
  • Сона Ван — вірменська поетеса. Народилася у Вірменії. За фахом — лікар-психолог. З 1978 року живе у Каліфорнії. Авторка шести поетичних збірок, її твори перекладено більш ніж десятьма мовами.
  • Олена Гусейнова — поетка, автор поетичних книжок «Відкритий Райдер» (2012) та «Супергерої» (готується до друку). Вірші перекладалися польською, словацькою, чеською та англійською.
  • Олена Львова — за освітою психолог, за професією журналіст, за покликанням музикант. Вокалістка українсько-сербськогоетно-лаунж проекту Shopping Hour.

19 червня. Початок о 15:00. Вхід: вільний
Київ, Дах Дому освіти і культури «Майстер клас», вул. Лаврська, 16а


0 коментарів

Залишити коментар

avatar