16 Червня 2024, 21:22 | Реєстрація | Вхід
/ «Бог свободи» Юлії Мусаковської у Луцьку - 11 Вересня 2021

«Бог свободи» Юлії Мусаковської у Луцьку

Категорія: «Події»
Дата: 11 Вересня 2021 (Субота)
Час: 17:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Луцьк
Місце: Луцька літературна резиденція «Місто натхнення»
Адреса: вул. Шопена, 20
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 399


«Бог свободи» завітає до Луцька! 11 вересня о 17:00 в Музейному дворику (вул. Шопена, 20) Юлія Мусаковська презентуватиме поетичну збірку «Бог свободи» в рамках Луцької літературної резиденції «Місто натхнення». Модерує письменниця Ольга Ляснюк. Будемо раді поспілкуватися про поезію, свободу і те, що дає нам силу.

Вірші Юлії створюють відчуття всеоб’ємного життя, вони знайомлять з ліричними героями, що обирають свободу, що вчаться обирати себе. Авторка працювала над цими текстами протягом 6 років; чітка, лаконічна і водночас об’ємна поезія – це певний підсумок, зріз персональних та історичних подій, досліджування меж своєї любові, країни.

Поетка розповідає про основний лейтмотив збірки: 

«Бог свободи дає тобі ключі від усіх дверей, але залишає сам на сам із тим, що за ними. Cвобода – це право на вибір. Відповідальність за наслідки цього вибору неминуча, але його існування – найвища цінність, яку ми надто часто сприймаємо за належне. В основі цієї книжки лежать реальні історії з минулого і теперішнього, в тому числі й особисті, родинні, які мені важливо було розповісти. Історії виборювання свого шляху, які з різних причин залишаються непоміченими, губляться у гущавині подій, фактів та імен, розчиняються у вирі буденності. Ці тексти – як відверті розмови в ефірі блукаючої радіохвилі».

Юлія Мусаковська – поетка, перекладачка, спеціалістка з комунікацій. Народилася 1982 року у Львові. Закінчила факультет міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка. Авторка п’ятьох поетичних збірок: «Бог свободи», «Чоловіки, жінки і діти», «Полювання на тишу», «Маски», «На видих і на вдих». Вірші перекладені англійською, іспанською, польською, литовською мовами, на іврит та ін. Перекладає шведську поезію українською та сучасну українську поезію англійською мовами. Лауреатка I премії конкурсів DICTUM видавництва «Крок» (2014) і «Витоки» від Острозької академії (2010); ІІ премії конкурсу видавництва «Смолоскип» (2010); премій Б.-І. Антонича (2009), «Гранослов» (2008) та ін. Мешкає у Львові.0 коментарів

Залишити коментар

avatar