23 Червня 2024, 11:32 | Реєстрація | Вхід
/ «Чарунки долі» Вахтанга Кебуладзе у Києві - 16 Червня 2016

«Чарунки долі» Вахтанга Кебуладзе у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 16 Червня 2016 (Четвер)
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Буква»
Адреса: вул. Б. Хмельницького, 3Б
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1039


Про користь краси і контрабанду розуму, вино і таємницю світу, мінливі цінності і цінність мінливості, порно і «кінець Європи», владу і насильство, а також про те як думки стають мистецтвом, а філософія літературою розповість філософ, перекладач, поет і публіцист Вахтанґ Кебуладзе. Зустріч із ним та презентація його книжки «Чарунки долі», що вийшла у «Видавництві Старого Лева», відбудеться у Києві у четвер, 16 червня, у книгарні «Буква» (вул. Б. Хмельницкого, 3Б). Початок о 19:00. Модеруватиме зустріч Лариса Денисенко.

Спостерігати за тим, як Вахтанґ Кебуладзе оперує фактами, судженнями, висновками, як він проводить найнеочікуваніші паралелі і вибудовує нові концепції бачення і сприйняття – одне суцільне задоволення. Опинитися в його епіцентрі та стати свідком яскравого діалогу між Вахтанґом Кебуладзе та Ларисою Денисенко можна буде на зустрічі в книжковому магазині «Буква». 


«Чарунки долі» — це збірка есеїв, у якій немає наскрізного сюжету, втім, окремі оповідки пов’язані між собою. В них вигулькують ті ж самі імена й історії, але в різних контекстах — так, зрештою, і плететься тканина людської долі та історії. На сторінках книжки зустрічаються філософи й митці з різних країн і часів. Автор змушує їх говорити одні з одними. Із цієї розмови народжуються нові історії, з яких і складено цю книжку.

Назву книги «Чарунки долі» Вахтанґ Кебуладзе пояснює так: «Чарунка  це лунка, фрагмент чогось в одній площині. У книзі немає наскрізного сюжету, це фрагменти думок, життів, епох. Але, разом з тим, це все частинки великої історії мистецтва та філософії»

Вахтанґ Кебуладзе - філософ, перекладач, поет і публіцист, автор пісень і вокаліст рок-гурту «Джин». Закінчив Київський Національний університет імені Тараса Шевченка, потому стажувався в німецьких університетах в Констанці та Фрайбурзі. Тепер викладає в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та Києво-Могилянській академії. Численні наукові та публіцистичні статті автора виходили друком українською, німецькою та російською в Україні, Австрії, Білорусі, Литві, Німеччині, Польщі, Румунії, Словенії та Чехії. Переклав з німецької на українську і опублікував книжки Бернгарда Вальденфельса «Топографія Чужого», Едмунда Гусерля «Досвід і судження», Альфреда Шюца і Томаса Лукмана «Структури життєсвіту». У 2011 році написав і видав друком книжку «Феноменологія досвіду». У 2016 році у «Видавництві Старого Лева» вийшла книжка Вахтанґа «Чарунки долі».


16 червня. Початок о 19.00. Вхід вільний. Київ, Книгарня «Буква» на Б.Хмельницкого, 3Б


0 коментарів

Залишити коментар

avatar