29 Травня 2024, 18:56 | Реєстрація | Вхід
/ Подвійна презентація: Бондар та Кебуладзе - 24 Листопада 2016

Подвійна презентація: Бондар та Кебуладзе

Категорія: «Події»
Дата: 24 Листопада 2016 (Четвер)
Час: 20:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Суми
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 44
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 999


Книгарня «Є» у Сумах та «Видавництво Старого Лева» запрошують по подвійну презентацію книжок «І тим, що в гробах» Андрія Бондаря та «Чарунки долі» Вахтанґа Кебуладзе. Захід відбудеться у четвер 24 листопада. Початок о 19.00. 

Андрій Бондар та Вахтанґ Кебуладзе вперше розкажуть про свої нові книжки у Сумах. Під час подвійної презентації спершу письменник, перекладач, блогер Андрій Бондар розповість про «І тим, що в гробах», а також говоритиме про любов, футбол, політику, мишей та мовну філософію, а модеруватиме його Вахтанґ Кебуладзе. А потім вони поміняються ролями і вже філософ, перекладач, поет і публіцист Вахтанґ Кебуладзе розповідатиме про «Чарунки долі», модний вік, владу і насильство, користь краси і контрабанду розуму, а модеруватиме його Андрій Бондар.

Обидві книжки – «Чарунки долі» Вахтанґа Кебуладзе та «І тим, що в гробах» Андрія Бондаря – вийшли у «Видавництві Старого Лева». Збірка Андрія Бондаря –це яскраве відображення суб’єктивних, дуже особистих вражень автора. Це підслухані історії та розмови, галерея небанальних сюжетів про звичайне життя пересічних людей. І крізь цей химерний калейдоскоп спостережень раз по раз виринають нетривіальні, такі, на перший погляд, непоєднувані образи.

«Тексти до книжки «І тим, що в гроба» писалися впродовж 13 років – між 2003 і 2016 роками, – розповідає Андрій Бондар. – Їх можна назвати розтягнутою в часі спробою внутрішньої біографії, адже всі тексти якоюсь мірою стосуються безпосередніх авторських рефлексій і переживань. Безперечно, всі вони позначені «єрессю есеїзму», тобто вкрай індивідуального та індивідуалістичного підходу, а також спробою з цього есеїзму вийти у простір художньої прози».


На сторінках книжки «Чарунки долі» зустрічаються філософи й митці з різних країн і часів. Вахтанґ Кебуладзе дає змогу їм говорити одні з одними. Із цієї розмови народжуються нові історії, з яких і складено цю книжку. 

«Теми цих оповідок не задані єдиним сюжетом або загальною ідеєю, вони вигулькують випадково, – каже Вахтанґ Кебуладзе. – При цьому всі вони вплетені в тканину оповідання про світ, яку створюють різні оповідачі. Повтори — вузли переплетень. Оповідки — чарунки долі. Оповідач — стрибун, що стрибає від чарунки до чарунки. До того ж оповідачів багато, траєкторії їхніх стрибків деколи перетинаються, а деколи скеровані у різні бокми. Так у поліфонії оповідок про світ нашого життя створюється мережа нашої сили».


Сумська Книгарня «Є», вул. Соборна, 44. Тел.: (054) 2701904


0 коментарів

Залишити коментар

avatar