25 Травня 2024, 14:57 | Реєстрація | Вхід
/ Традиційний вечір «терапії» від Тараса Прохаська у Рівному - 31 Березня 2016

Традиційний вечір «терапії» від Тараса Прохаська у Рівному

Категорія: «Події»
Дата: 31 Березня 2016 (Четвер)
Час: 20:00
Вартість: 40-50 грн.
Місто: Рівне
Місце: Театр ляльок
Адреса: вул. Симона Петлюри, 15
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 1084


31 березня о 19:00 запрошуємо всіх на вечір Тараса Прохаська. Це буде вже традиційний для Рівного сеанс «терапії» від франківського письменника. Організатори, які ще минулого року назвали захід «Прохаськотерапією», обіцяють натхненну зустріч із сучасним Сковородою. Формат вечору передбачає розмови із письменником про актуальний стан речей у світі та в країні, обговорення літературних новинок від пана Тараса та вирішення найбільш болючих питань з допомогою читання «затишних» текстів. Також глядачі зможуть почути уривки із книг Тараса Прохаська. 

Тарас Прохасько – відомий український письменник, представник Станіславського феномену. Є постійним дописувачем колонок на сайті «Збруч», де висвітлюються актуальні проблеми сьогодення. Поза тим, автор відомий своїми короткими есеями «з приводу найнепомітніших, прихованих для непосвяченого погляду проявів буття», які були опубліковані у збірці «Галичина ФМ».

За останні роки Тарас Прохасько також став відомим, як дитячий письменник. Ось уже третя книга для дітей вийшла у «Видавництві Старого Лева», написана спільно із Мар’яною Прохасько. Історія має назву «Як зрозуміти козу?» (у попередні роки виходили друком ще «Хто зробить сніг?» та «Куди зникло море?»). Як зазначають читачі, книги ці важко назвати суто дитячими, адже у них зібрано стільки філософії життя, що кожен дорослий може знайти для себе дуже багато корисного.

Крім того, нещодавно вийшла ще одна книга, що стосується Тараса Прохаська. Це – «Радість контакту. Розмови з Тарасом Прохаськом» від видавництва «Discursus». До цієї книги увійшли вибрані розмови з письменником, які публікувалися у парерових та електронних ЗМІ.На думку організаторів, чи не кожен текст Тараса Прохаська змушує на хвильку відгородити себе від повсякденних клопотів. Якщо це художній твір – поринути у гірську атмосферу і разом з героями відчувати кожну пору року; якщо колонка про серйозне – задуматися над власними вчинками та спробувати щось змінити; якщо ж говорити про дитячі книги – зрозуміло, насолодитися теплом і затишком, які, здається, закладені у кожній літері, написаній у чудово проілюстрованій книзі. Все це особливо необхідне кожному в пору настання весни, коли прокидається природа після виснажливої зими, коли треба набратися сил і не піддаватися авітамінозу та сезонним депресіям.

Модерувати вечір буде одна із організаторів події, арт-менеджер – Олена Шульга

Захід проходитиме за підтримки партнера зі смаком чаю – чайної 
«Тайстра Зілля»

Дата: 31 березня 2016 року. Час початку: 19:00
Місце зустрічі: Ляльковий театр Рівного (вул. С. Петлюри, 15)
Додаткова інформація: (098) 454 93 09 (Анна Невірковець), (0362) 43-29-73 (Олена Шульга)

Подія у Facebook: http://facebook.com/events/249384442065784/
Подія Вконтакті: vk.com/prohasko2_rv 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar