20 Червня 2024, 02:06 | Реєстрація | Вхід
/ Літературна подорож «Знайдені в перекладі» - 1 Березня 2015

Літературна подорож «Знайдені в перекладі»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 01 Березня 2015 (Неділя)
Час: 01:00
Вартість: 900 злотих
Місто: Україна-Польща-Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: olha_honchar
Кількість переглядів: 1646


З 5 по 12 квітня за маршрутом Київ-Варшава-Ґданськ-Київ у освітньо-культурну поїздку вирушать українські перекладачі та письменники, учасники польсько-української літературної подорожі «Знайдено в перекладі» - «Odnełazione w tłumaczeniu»Група українських літераторів та молодих перекладачів художньої літератури з польської й англійської мов вирушить до Польщі у літературну подорож аби познайомитися з культурою та сучасним польським літературним життям. Центральною частиною програми стане відвідування подій та участь у перекладацьких майстернях літературного фестивалю «Знайдені в перекладі» («Odnałezione w tłumaczeniu») 9-11 квітня 2015 у місті Ґданськ.

У Варшаві наша група зустрінеться з представниками Інституту Книжки, Національного Центру Культури, громадських організацій у секторі культури, а також поспілкується з молодими польськими письменниками, перекладачами, менеджерами культури, прогуляється літературними місцями та відвідає екскурсії. Окрім того, учасники ознайомляться із визначними пам’ятками культури й архітектури Польщі, її історією, та зокрема з однією із найважливіших її сторінок — рухом «Солідарність».

Під час подорожі учасники не тільки удосконалять та попрактикують перекладацькі навички, а й розширять коло професійних контактів, дізнаються про можливості для перекладачів у Польщі та Європі (стипендії, резиденції, програми тощо).

Робочі мови проекту – польська, англійська, українська. До участі запрошуються як професійні перекладачі, так і початківці. 


Організатори забезпечують проживання, переїзд, навчальну та екскурсійну програми, візову підтримку. Участь у проекті передбачає конкурсний відбір та сплату оргвнеску. 

Реєстраційна анкета за посиланням: http://goo.gl/GvfAsY 
Реєстрація триває до 1 березня

Перша літературна подорож для письменників відбулася за маршрутом Львів-Люблін-Варшава-Краків-Львів з 19 по 26 жовтня 2014 р.: http://goo.gl/evutbM


Організатор: ГО «Інститут культурного менеджменту» (Україна)

Партнери: Інститут Адама Міцкевича (Польща), Польський Інститут у Києві, ГО «Український літературний центр» (м.Київ), Iнститут міської культури (м. Ґданськ), Фестиваль «Odnełazione w tłumaczeniu» (м. Ґданськ), Асоціація перекладачів літератури (Польща).
Інформаційні партнери: Платформа, StudWay, Культпростір, Арт-Юкрейн, Буквоїд, Літакцент, Читомо, Друг Читача, Korydor, Читайка. 


Новини проекту в соціальній мережі Facebook: www.facebook.com/cultourua
Контактна особа, менеджер проекту:  
Ольга Гончарcultour.ua @ gmail.com, +38 093 339 76 46


0 коментарів

Залишити коментар

avatar