10 Серпня 2022, 08:11 | Реєстрація | Вхід
/ Набір на курс creative writing "Творчопис" - 24 Листопада 2014

Набір на курс creative writing "Творчопис"

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 24 Листопада 2014 (Понеділок)
Час: 17:02
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1112До 5-го грудня триває набір на курс creative writing "Творчопис" у Вінниці.

Creative writing (творче писання) — найпоширеніша світова практика освіти для письменників. Чи не усі успішні західні автори вивчали creative writing в університетах чи на спеціальних курсах. 

«Творчопис» — це програма, розроблена українською мовою спеціально для українських авторів. Російськомовні українські письменники також запрошуються до участі.

У програмі передбачена внутрішня робота над усвідомленням власного «письменницького голосу», трохи теорії, багато обговорень і вправлянь (виконання творчих письмових завдань) у красному письменстві у групі 15 осіб.

Курс складається з двох чотиригодинних занять. За 8 годин активної роботи, ви отримаєте відповіді на свої запитання, позбудетеся страхів, дізнаєтеся про теоретичні засади написання короткої прози, поділитеся своїми міркуваннями щодо авторської інтуїції, натхнення, конструювання сюжету, персонажів та інших важливих речей, але головне — багато вправлятиметесь практично, розвиваючи свої письмові навички та (за умови виконання домашнього завдання) матимете готове оповідання всього за два дні! 

Також організатори запланували вихід електронної антології оповідань учасників «Творчопису», яка буде презентована на масштабних літературних подіях України.

Курс розробила і проводить Ірина Вікирчак — менеджерка культури, промоутерка літератури. Працювала виконавчою директоркою Міжнародної літературної корпорації «Meridian Czernowitz» (фестиваль, видавництво, резиденція) у 2010-2013 роках. Як видавець та організатор промо-подій працювала із О. Забужко, Ю. Андруховичем, Т. Прохасько, Ю. Іздриком, А.Любкою та іншими відомими українськими авторами. У різний час отримувала стипендії на навчання у США та Німеччині. Останніх півроку працювала у Варшаві як учасниця програми Міністра культури Польщі Gaude Polonia. Авторка двох поетичних книжок. Була гостем літературних фестивалів у Німеччині, Швейцарії, Колумбії, Греції.

Запрошений лектор:


Катерина Калитко – письменниця та перекладач, зараз живе і працює у Вінниці та в Сараєві. Авторка поетичних збірок: "Посібник зі створення світу" (Вінниця: Логос, 1999); "Сьогоднішнє завтрашнє" (Київ: Гранослов, 2001), "Портретування асфальту" (Київ: Смолоскип, 2004), "Діалоги з Одіссєем" (Київ: Пульсари, 2005), "Сезон штормів" (Київ: Електрокнига, 2013).  У 2007 році опублікувала також книжку малої прози "М.істерія" у співпраці з київським видавництвом "Факт", "Катівня. Виноградник. Дім" (Львів: Видавництво Старого Лева, 2014).
Твори Катерини Калитко перекладалися англійською, російською, польською, німецькою, вірменською та на іврит. Досліджує та перекладає сучасну літературу Боснії і ГерцеговиниЩоб взяти участь у курсі "Творчопис", потрібно заповнити реєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 5 грудня включно. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок у розмірі 300 грн. (у вартість входить навчання, сертифікат учасника, роздаткові матеріали тощо).

Реєстраційна анкета - http://goo.gl/PNjUYW


Дати та місце проведення: 6-7 грудня, м. Вінниця, 
Бібліотека №11 (вул. Свердлова, 189)

Час (група обирається учасником на власний розсуд):
1 група 10:00-14:00 год.
2 група 16:00 – 20:00 год.
Подія у  Facebook: http://goo.gl/5OmRL6
Контактна особа: Ольга Гончар, tvorchopys@gmail.com, www.facebook.com/tvorchopys


0 коментарів

Залишити коментар

avatar